The Manhattan Project - nietypowa planszówka w wersji na tablety - Tabletowo.pl

The Manhattan Project – nietypowa planszówka w wersji na tablety

Dołącz do dyskusji 0

W pierwszej połowie zeszłego wieku twórcy gry Monopoly udowodnili światu, że nawet poważne i wymagające zajęcie, jakim jest handel nieruchomościami, może stać się tematem lekkiej i przyjemnej gry dla całej rodziny. Jakiś czas temu wydawnictwo Minion Games postanowiło pójść o krok dalej, wprowadzając na rynek The Manhattan Project.

Jak wskazuje tytuł gry pozwoli nam ona wcielić się w kierowników programu naukowo-badawczego, mającego na celu stworzenie bomby atomowej. Naszym głównym zadaniem będzie tu więc umiejętne zarządzanie personelem, poczynając od naukowców a kończąc na strażnikach i szpiegach. Twórcy gry zaznaczają, że w odróżnieniu od większości planszówek bardzo małą rolę odgrywa tu szczęście, a znacznie większą umiejętność obserwacji i planowania. Tabletowe wcielenie tego swoistego wyścigu zbrojeń dla całej rodziny pozwoli nam zmierzyć się zarówno ze sztuczną inteligencją, jak i żywymi graczami. W tym drugim przypadku do wyboru mamy rozgrywki sieciowe lub wspólną grę przy jednym tablecie.

Gra The Manhattan Project dostępna jest do nabycia w internetowych sklepach App Store (5,99 euro) i Google Play (21,23 zł)

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona