The Great Martian War debiutuje w App Store i Google Play - Tabletowo.pl

The Great Martian War debiutuje w App Store i Google Play

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl The Great Martian War debiutuje w App Store i Google Play Aplikacje Nowości

Amerykańska stacja telewizyjna History, znana wcześniej jako History Channel, z roku na rok coraz bardziej oddala się od swojej pierwotnej tematyki, dryfując nieuchronnie w stronę pseudo-nauki i fantastyki naukowej, czego idealnym przykładem są programy w stylu Ancient Alliens czy The Great Martian War.

To właśnie ta druga seria, będąca tzw. mockumentem (filmem dokumentalnym ukazującym nieprawdziwe wydarzenia), w którym opisywana jest historia pierwszej inwazji Marsjan na Ziemię, doczekała się właśnie „egranizacji” w postaci całkiem rozbudowanego endless runnera stworzonego z myślą o systemach iOS i Android. Wcielamy się w nim w samotnego żołnierza, który miał pecha znaleźć się na linii frontu podczas ataku kosmitów. Naszym celem jest, jak łatwo się domyślić, przetrwać jak najdłużej biegnąc nieustannie przed siebie. Generowane losowo mapy, wbudowany system misji/osiągnięć oraz ciekawa stylistyka inspirowana wyraźnie Wojną Światów H.G Wellsa sprawiają, że The Great Martian War okazuje się być całkiem ciekawą pozycją dla fanów gatunku.

Gra The Great Martian War dostępna jest do pobrania za darmo (mikropłatności) w internetowych sklepach App Store i Google Play.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona