The Ensign - prequel genialnego A Dark Room debiutuje w App Store - Tabletowo.pl

The Ensign – prequel genialnego A Dark Room debiutuje w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Pamiętacie jeszcze A Dark Room? Jeśli tak, to z pewnością ucieszy was wiadomość, że ta skrajnie minimalistyczna, aczkolwiek zaskakująco wciągająca produkcja doczekała się dziś prequela w postaci gry The Ensign.

Nowa część gry przedstawia nam historię, która doprowadziła bohatera poprzedniej odsłony do tytułowego ciemnego pokoju. Twórcy zaznaczają jednak, że największą satysfakcję z gry w The Ensign odczują osoby, które wcześniej ukończyły A Dark Room. Wszystko wskazuje też na to, że druga część jest znacznie trudniejsza i bardziej wymagająca od swojej poprzedniczki, za to cechuje się dużo większą „regrywalnością” (tzn. nie nudzi się przy rozpoczynaniu jej po raz kolejny od początku). Fani urządzeń z Androidem ucieszą się z pewnością na wieść o tym, że oficjalnie rozpoczęto już pracę nad przeniesieniem obu gier na ich ulubioną platformę.

Gra The Ensign dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie App Store, gdzie kosztuje obecnie 0,89 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona