Grafika SlashGear

Morrowind za darmo na 25 lecie serii The Elder Scrolls – śpieszcie się, bo promocja obowiązuje tylko dzisiaj!

The Elder Scrolls, czyli seria gier, którą kojarzy naprawdę duża część zapalonych graczy. Dokładnie 25 lat temu, tj. 25 marca 1994 roku świat ujrzała pierwsza produkcja z tej serii, nazwana „The Elder Scrolls: Arena”. Na ten jakże zacny jubileusz, Bethesda przygotowała dla nas promocję, w której do zgarnięcia jest trzecia odsłona gry – „The Elder Scrolls III: Morrowind” i to w edycji Game of the Year.

Kilka słów o samej grze

The Elder Scrolls: Morrowind jest grą z gatunku action RPG. Liczy sobie solidne 17 lat i można ją uznawać za klasyka tegoż gatunku. Jest uwielbiana przez fanów zarówno serii TES, jak i wszystkich action RPG-ów.

The Elder Scrolls: Morrowind – ależ ta gra się postarzała…

Grę możemy dostać za darmo w edycji Game of the Year. Wzbogaca ona rozgrywkę o dodatki „Bloodmon” oraz „Tribunal”.

Jak i gdzie możemy dostać kopię gry?

Wystarczy, że wejdziemy w ten link. Następnie, musimy zalogować się do konta Bethesda. Jeśli takowego jeszcze nie mamy, tworzymy je. Następnie należy wpisać kod: TES25TH-Morrowind. Po jego wpisaniu, gra powinna pojawić się w naszej bibliotece. Jedyne, co pozostaje, to instalacja launchera Bethesda.net (pobierzecie go tutaj), pobranie gry i odświeżenie sobie trzeciej części kultowej serii.

AKTUALIZACJA – promocja ze względu ns wielkie zainteresowanie fanów została przedłużona do 31 marca. 

Promocje towarzyszące

Oprócz darmowego Morrowinda, do zgarnięcia są również w obniżonych cenach TES: Skyrim Special Edition, Legends oraz Online. Znajdziecie je wszystkie pod tym linkiem.
Miłego giercowania!

Źródło: SlashGear