Morrowind za darmo na 25 lecie serii The Elder Scrolls – śpieszcie się, bo promocja obowiązuje tylko dzisiaj! | Tabletowo.pl

Morrowind za darmo na 25 lecie serii The Elder Scrolls – śpieszcie się, bo promocja obowiązuje tylko dzisiaj!

Dołącz do dyskusji 0

The Elder Scrolls, czyli seria gier, którą kojarzy naprawdę duża część zapalonych graczy. Dokładnie 25 lat temu, tj. 25 marca 1994 roku świat ujrzała pierwsza produkcja z tej serii, nazwana „The Elder Scrolls: Arena”. Na ten jakże zacny jubileusz, Bethesda przygotowała dla nas promocję, w której do zgarnięcia jest trzecia odsłona gry – „The Elder Scrolls III: Morrowind” i to w edycji Game of the Year.

Kilka słów o samej grze

The Elder Scrolls: Morrowind jest grą z gatunku action RPG. Liczy sobie solidne 17 lat i można ją uznawać za klasyka tegoż gatunku. Jest uwielbiana przez fanów zarówno serii TES, jak i wszystkich action RPG-ów.

The Elder Scrolls: Morrowind – ależ ta gra się postarzała…

Grę możemy dostać za darmo w edycji Game of the Year. Wzbogaca ona rozgrywkę o dodatki „Bloodmon” oraz „Tribunal”.

Jak i gdzie możemy dostać kopię gry?

Wystarczy, że wejdziemy w ten link. Następnie, musimy zalogować się do konta Bethesda. Jeśli takowego jeszcze nie mamy, tworzymy je. Następnie należy wpisać kod: TES25TH-Morrowind. Po jego wpisaniu, gra powinna pojawić się w naszej bibliotece. Jedyne, co pozostaje, to instalacja launchera Bethesda.net (pobierzecie go tutaj), pobranie gry i odświeżenie sobie trzeciej części kultowej serii.

AKTUALIZACJA – promocja ze względu ns wielkie zainteresowanie fanów została przedłużona do 31 marca. 

Promocje towarzyszące

Oprócz darmowego Morrowinda, do zgarnięcia są również w obniżonych cenach TES: Skyrim Special Edition, Legends oraz Online. Znajdziecie je wszystkie pod tym linkiem.
Miłego giercowania!

Źródło: SlashGear

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona