The Croods - nowa produkcja twórców Angry Birds! (Android i iOS) - Tabletowo.pl

The Croods – nowa produkcja twórców Angry Birds! (Android i iOS)

Tabletowo.pl The Croods - nowa produkcja twórców Angry Birds! (Android i iOS) Aplikacje Nowości

Rovio, grupa deweloperów produkujących gry na Androida (m.in. sławetne Angry Birds) przy tworzeniu kolejnej gry ze swej stajni połączyła siły ze znanym studiem animacji Dreamworks (producenci serii Shrek czy Madagaskar). Efektem tej współpracy jest The Croods, które mechaniką przypomina luźne połączenie idei Farmville z Monster Petshop.

Gra osadzona jest w prehistorycznym świecie, gdzie jako pierwsi mamy możliwość wykorzystania nowego kroku w ewolucji człowieka – pomysłu. Wcielamy się w postać Gruga, który dzięki swym nietuzinkowym koncepcjom stara się rozbudować rodzinne koczowisko. Stawia wydumane pułapki na pobliskie stworzenia, opiekuje się złapaną zwierzyną, zbiera surowce oraz konstruuje coraz bardziej skomplikowane budynki. Wszystko to okraszone przyjemną, bajkową grafiką i miłą dla ucha oprawą dźwiękową.

Tytuł jest darmowy, jednak wszystkie czynności zawarte w nim wymagają czasu. Od gracza zależy czy zdecyduje się czekać, czy może przyspieszy ewolucję swej wioski używając zawartych w grze mikrotransakcji.

Mimo ewidentnego PR-u na rzecz nowego filmu Dreamworks, ta produkcja to coś więcej aniżeli interaktywna reklama nowego filmu. Z pewnością jest w stanie skraść Wam kilka dobrych minut. The Croods dostępne jest zarówno na Androida, jak i iOS. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do poszczególnych sklepów.

Tabletowo.pl The Croods - nowa produkcja twórców Angry Birds! (Android i iOS) Aplikacje Nowości

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona