plug force android 4.2

Testujemy tablet Plug Force z Androidem 4.2. Co chcecie wiedzieć?

plug force android 4.2

Zabranie się do napisania licencjatu było trudną sztuką – na szczęście mam to już za sobą (oficjalne podziękowania należą się mojemu bratu za zmotywowanie mnie do tego). Dzięki temu wreszcie mogę się poświęcić zajęciom, które uwielbiam najbardziej i, co najważniejsze, do których mnie nikt nie zmusza. Co to oznacza w praktyce? Wracamy do regularnego testowania tabletów.

W poniedziałek informowałam Was, że w moje ręce trafił Asus Memo Pad HD 7, a na napisanie wciąż czeka recenzja Sony Xperia Tablet Z, którego przegląd wideo znajdziecie w sieci od kilku tygodni (test na dniach na łamach Tabletowo.pl). Dziś dołączył do niego nieco inny, większy model, skierowany zdecydowanie do zupełnie innej grupy docelowej. Jest nim Plug Force z 9,7-calowym ekranem o wysokiej rozdzielczości i czterordzeniową jednostką centralną, który otrzymał dziś aktualizację do Androida 4.2.

Więcej na temat jego parametrów technicznych poniżej:
– ekran IPS 9,7″ 2048 x 1536 pikseli, 10-punktowy multitotuch,
– czterordzeniowy procesor Allwinner A31 1GHz (Cortex A7),
– 2GB RAM,
– Android 4.2 Jelly Bean,
– 16GB pamięci wewnętrznej,
– slot kart microSD,
– wyjście miniHDMI,
– port microUSB,
– 3,5 mm jack audio,
– WiFi 802.11 b/g/n,
– aparat 5 Mpix,
– kamerka 2 Mpix,
– akumulator o pojemności 7000 mAh,
– wymiary: 240 x 185x 10 mm,
– waga: 673 g.

Osoby zainteresowane testem Plug Force z pewnością mają wiele pytań odnośnie jego działania. Jeśli tak jest, poproszę o wszelkie pytania i sugestie co do końcowej recenzji w komentarzach poniżej.

Cena Plug Force w sieci zaczyna się od 865 złotych, natomiast aktualnie na Grouponie można skorzystać w oferty, w ramach której tablet można nabyć za 799 złotych.

Aktualizacja:
Z publikacją recenzji czekam na wydanie przez firmę Plug finalnej wersji Androida 4.2. Trudno jest mi określić konkretny termin.