Rusza kolejna edycja konkursu „Testuj z Orange”. W puli Samsungi Galaxy S10+, S10e oraz A50

Pomarańczowy operator ruszył właśnie z kolejną edycją konkursu, gdzie – w zamian za przygotowanie recenzji jednego z trzech wymieniowych w tytule urządzeń – zwycięzcy będą mogli zatrzymać testowe smartfony.

Jeśli chcecie sprawdzić się w roli recenzenta, świetnie trafiliście. Dzięki Orange, od wczoraj, tj. 7 czerwca, można zapisać się do konkursu, w którym osiemnaście osób będzie rywalizować między sobą o Samsunga Galaxy S10+, Galaxy S10e oraz średniopółkowego Galaxy A50. Są to świetne urządzenia, co zresztą w testach na łamach Tabletowo.pl potwierdziła nasza Kasia. Cała zabawa zaczyna się od wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który odnajdziecie tutaj.

Reklama

Recenzja Samsunga Galaxy S10e. Takiego malca brakowało na rynku!

W kolejnym etapie zabawy – do którego zakwalifikują się wybrane osoby – osiemnastu uczestników zostanie podzielonych na trzy grupy. Każda z nich będzie recenzować jedno z trzech wymienionych wyżej urządzeń od Samsunga. Operator zaplanował trzy zadania, które – w ramach swojego materiału – będzie trzeba wykonać. Należy nagrać dynamiczne wideo w ruchu, zaprezentować potencjał aparatów, a w trzecim zadaniu należy skupić się na ultra szerokim obiektywie. W pewnym sensie jest to więc rozwinięcie punktu numer dwa. Wszystkie prace publikowane w ramach konkursu muszą być opatrzone hasztagiem #testujzOrange.

Fot: Orange

Wreszcie, na końcu należy wypełnić ankietę, w której będziecie musieli wykazać się wiedzą o recenzowanym urządzeniu. Sześcioro uczestników, którzy – zdaniem organizatora – stworzą najlepsze materiały, będzie mogło zatrzymać urządzenia na własność. W informacji prasowej Orange sugeruje, że kluczowymi kryteriami będą m.in. jakość, efektywność oraz oprawa wizualna. Pomarańczowi podpowiadają też, że pojawią się nagrody pocieszenia dla pozostałych uczestników. Zgłoszenia można nadsyłać do 21 czerwca, a pełen regulamin konkursu znajduje się tutaj.

źródło: Orange, informacja prasowa, opr. własne