Testerzy Sony, powinniście o tym wiedzieć – firma zamyka program Xperia Beta | Tabletowo.pl

Testerzy Sony, powinniście o tym wiedzieć – firma zamyka program Xperia Beta

Dołącz do dyskusji 0

Na początku tego roku Sony ogłosiło program Xperia Beta, który pozwalał właścicielom Xperii testować wersje testowe nadchodzących aktualizacji Androida. Niestety, wygląda na to, że firma wycofuje się z pomysłu.

Ci, którzy korzystali dotąd z beta-wersji kolejnych aktualizacji, mogą spać spokojnie. Nie będą musieli wracać do poprzednich edycji systemu. Testerzy, którzy pobrali wersje poglądowe Androida Marshmallow, otrzymają najnowsze poprawki automatycznie. Użytkownicy Xperii Z2 i Z3 powinni otrzymać je w ciągu nadchodzących tygodni.

Nie wiadomo, dlaczego Sony postanowiło pożegnać się z programem. Czy ma to coś wspólnego ze zmianami, o jakich wspomniała firma na początku miesiąca? A może Sony przestaje testować następne wersje Androida Marshmallow, bo po prostu chce przekierować siły na przygotowania do przesiadki na Androida 7.0 Nougat?

Zagadką jest też, czy Japończycy planują powrócić do programu w późniejszym terminie. Na razie trzeba się z nim pożegnać. A szkoda, bo przynajmniej część właścicieli Xperii ceniła sobie udział w testowaniu nowych wersji oprogramowania.

źródło: ubergizmo.com

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona