Ulefone Armor 2, OnePlus 5 i iPhone 7 na 20-stopniowym mrozie. Który przetrwa? | Tabletowo.pl
Akcja Partnerska

Ulefone Armor 2, OnePlus 5 i iPhone 7 na 20-stopniowym mrozie. Który przetrwa?

Dołącz do dyskusji 0

Niektóre telefony są większymi zmarzluchami od nas samych. Ulefone Armor 2 jest jednak sprzętem idealnym na zimowe wycieczki. Poniższe wideo ukazuje, czy 20-stopniowy mróz robi na nim jakieś wrażenie.

Żeby było ciekawiej, na działanie niskiej temperatury postanowiono wystawić także dwa inne smartfony – OnePlusa 5 oraz iPhone’a 7. Oczywiście, w imię nauki.

Wszystkie zostały włożone do zamrażarki, w której termometr wskazywał -20ºC. Po 5 minutach w takich ciężkich warunkach, smartfony wyjęto. Okazało się, że iPhone 7 po prostu się wyłączył, OnePlus 5 przestał reagować na dotyk, a Ulefone Armor 2 działał całkiem nieźle.

Ulefone przypisuje to obudowie wykonanej z elastycznego materiału (TPU), zastosowaniu elementów z poliwęglanu i wzmocnieniu włóknem szklanym i metalem. W niskich temperaturach Armor 2 będzie chyba jedynym sprawnie działającym urządzeniem.

Oprócz tego Ulefone Armor 2 wyposażony jest w ośmiordzeniowy procesor Helio P25 (2.6 GHz), 6 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia o kolejne 256 GB przy pomocy karty microSD. Aparat główny ma 16 Mpix, zaś przedni – 13 Mpix. Bateria 4700 mAh, którą można szybko naładować (9V/2A) zasila 5-calowy ekran Full HD. Ten z kolei można odblokować przy pomocy czytnika linii papilarnych. Smartfon obsługuje 27 pasm częstotliwości i ma kilka przydatnych przycisków fizycznych po bokach obudowy. Zainstalowanym systemem jest Android 7.0 Nougat.

Obecnie Ulefone Armor 2 można kupić w specjalnej cenie 239,99 dolarów. Jeśli ktoś rozglądałby się za tańszym, ale równie wytrzymałym urządzeniem, można przyjrzeć się modelowi Ulefone Armor 2S, dostępnym w czterech wariantach kolorystycznych, za 159,99 dolarów.

Wpis powstał przy współpracy z Ulefone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona