Czterogodzinny test baterii Ulefone Power 3 na wideo. Ile wytrzyma akumulator 6080 mAh? 18

Czterogodzinny test baterii Ulefone Power 3 na wideo. Ile wytrzyma akumulator 6080 mAh?

Akcja partnerska

Wielu rozpoczyna poszukiwania nowego smartfonu od porównania pojemności baterii w różnych modelach. Jeśli jakiś smartfon ma baterię 3000 mAh, to mniej więcej wiemy, czy urządzenie wytrzyma do końca dnia z dala od ładowarki. A czego się spodziewać po urządzeniu, które ma akumulator o dwa razy większej pojemności?

Rzecz jasna, nigdy nie ma tak, żebyśmy wykorzystywali smartfon tylko do jednej czynności przez cały dzień. By zorientować się, jak większa bateria przekłada się na długość pracy urządzenia, należy przeprowadzić test „mieszany”, o co postarali się przygotowujący film o Ulefone Power 3.

Test składał się z 5 etapów, trwających w sumie 4 godziny. Najpierw odtwarzano muzykę przez godzinę, a następnie taki sam czas poświęcono na odtwarzanie filmu w rozdzielczości 1080p. Kolejne próby to półgodzinne nagrywanie wideo, 30-minutowa rozmowa głosowa przez WeChat i godzina gry w NBA2K18. Ostatecznie telefon po czterech godzinach zachował 75% wskaźnika naładowania baterii.

Oczywiście zwykle nikt nie ciśnie swojego smartfona tak mocno, ale dobrze widzieć, że Power 3 potrafi poradzić sobie z wymagającym użytkownikiem. Producent zapewnia, że przy umiarkowanym obciążeniu, smartfon może wytrzymać nawet 4 dni na jednym ładowaniu. W razie czego, braki w zapasie energii można zawsze uzupełnić dzięki szybkiej ładowarce 5V/3A.

Nie tylko bateria we flagowcu Ulefone jest godna uwagi. Power 3 to też duży, 6-calowy ekran 18:9 Full HD+ i cztery aparaty: dwa z przodu (13 Mpix + 5 Mpix) i dwa z tyłu (21 Mpix + 5 Mpix). W środku pracuje ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P23, 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej, które zapewniają bardzo dobrą wydajność. Smartfon potrafi rozpoznawać twarz dzięki przednim kamerom lub odblokowywać ekran przy użyciu czytnika linii papilarnych, umieszczonego na pleckach urządzenia. Systemem zarządzającym podzespołami nowego Ulefone jest Android Oreo 8.1.

Aby dowiedzieć się więcej o telefonie, możecie zajrzeć na >tę stronę<. Tam też znajdziecie ofertę na ten telefon, z ceną obniżoną o 80 dolarów względem regularnej. Tymczasowo Ulefone Power 3 kosztuje 219 dolarów.

 

Wpis powstał przy współpracy z Ulefone