Teso K116 - transformer z Windows 7 i Ivy Bridge - Tabletowo.pl

Teso K116 – transformer z Windows 7 i Ivy Bridge

Tabletowo.pl Teso K116 - transformer z Windows 7 i Ivy Bridge Chińskie Ciekawostki Nowości

Kolejny dzień przynosi nam wieści dotyczące nowości, jakie niebawem mogą zadebiutować na rynku. Jedną z nich jest Teso K116 – urządzenie przypominające Asusa Transformer, ale o innych parametrach technicznych i przeznaczone dla innej grupy odbiorców.

Sprzęt wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 11,6″ i rozdzielczości 1366 x 768 pikseli, działa dzięki procesorowi z rodziny Intel Ivy Bridge, a systemem operacyjnym, pod kontrolą którego pracuje, jest Windows 7. Do naszej dyspozycji zostaje oddane urządzenie składające się części tabletowej, do której można podłączyć klawiaturę na tej samej zasadzie, co w przypadku wspomnianego modelu tajwańskiego producenta.

Teso K116 został wyposażony także w pamięć SDD 16GB-128GB, 4GB RAM, kamerkę o rozdzielczości 1,3 Mpix, port USB 2.0 i USB 3.0, slot kart microSD, WiFi, Bluetooth, a także slot kart SIM (3G). W stacji dokującej znajduje się dodatkowo bateria, USB 2.0, USB 3.0. oraz touchpad.

Nie wiadomo kiedy i czy w ogóle Teso K116 trafi do sprzedaży detalicznej w Europie. Na chwilę obecną jest dostępny w Alibaba, gdzie sprzedaż zaczyna się od tysiąca sztuk (400-600 dolarów w zależności od konfiguracji).

Tabletowo.pl Teso K116 - transformer z Windows 7 i Ivy Bridge Chińskie Ciekawostki Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona