Tesco oficjalnie zaprezentowało swój 8,3-calowy tablet o nazwie Hudl 2 | Tabletowo.pl

Tesco oficjalnie zaprezentowało swój 8,3-calowy tablet o nazwie Hudl 2

Dołącz do dyskusji 0

Jeśli zapytałbym Was o firmy produkujące tablety, to wymienilibyście na początku czołowe firmy technologiczne, a potem zapewne wielu chińskich producentów. Jednak to nadal nie wszyscy gracze na rynku. Teraz znów swoich sił spróbuje Tesco ze swoim tabletem o nazwie Hudl 2.

O tablecie Tesco Hudl 2 pisaliśmy już kilka miesięcy temu, ale teraz został on oficjalnie zaprezentowany. Na 8,3-calowym ekranie będzie wyświetlany obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, co daje nam ich zagęszczenie na poziomie 265 ppi. Za moc odpowiada 4-rdzeniowy procesor Intel Atom o taktowaniu 1,83 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim także 16 GB pamięci wbudowanej, slot na kartę microSD oraz dwa aparaty: 5-megapikselowy na tylnym panelu oraz 1,2 mpix na przodzie urządzenia. Ma on pracować 8 godzin na jednym ładowaniu, a system operacyjny, który w nim znajdziemy, to Android 4.4 KitKat.

http://youtu.be/rPIbVIMxgGE

Dostępny będzie w 8 kolorach, a jego cena w Wielkiej Brytanii to 129 funtów. Do sprzedaży trafi 9 października. Myślicie, że Tesco z takim produktem oraz rozbudowaną bazą sprzedaży może osiągnąć dobry wynik na Wyspach?

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona