Ten smartfon UMI przeżyć trzy dni na jednym ładowaniu

Tylko jeden Umi Super ;) A przynajmniej, tak twierdzą twórcy nowego urządzenia, które niedawno trafiło do przedsprzedaży.

Reklama

Umi Super to ostatnio jeden z bardziej kontrowersyjnych smartfonów, jakie trafiły na rynek. Na pierwszy rzut oka wygląda świetnie pod względem sprzętowym, a także konkurencyjnej ceny. Czy jednak Umi Super jest naprawdę super?

Reklama

Twórcy urządzenia twierdzą, że udało im się dokonać jeszcze jednej rzadko spotykanej rzeczy. Umi Super ma działać bez przerwy nawet do 3 dni. I nie chodzi tutaj o tryb czuwania. Wszystko dzięki idealnemu zgraniu Androida 6.0 z baterią o pojemności 4000 mAh.

Co więcej, Umi Super ma umić naładować się do 70% pojemności baterii w ciągu ledwie pół godziny. Dodatkowo wprowadzono ułatwienia w oszczędzaniu baterii, a także domyślnie wyłączono niektóre procesy w tle, które pożerają sporo baterii nawet wówczas, gdy telefon jest nieaktywny. W tym tygodniu smartfon ma otrzymać jeszcze jedną aktualizację OTA, która poprawi i tak – zdaniem twórców – świetnie działającą baterię.

UMI Super w wersji EURO

umi-super-euro

 

Dodatkowo UMI poinformował o wprowadzeniu na rynek edycji specjalnej modelu Super. Od wersji standardowej różni się wyłącznie kolorem – jak widać na zdjęciu powyżej, ta dostępna jest w bardzo ciekawej, niebieskiej barwie.

Parametry techniczne modelu pozostają oczywiście bez zmian. Otrzymujemy przede wszystkim ośmiordzeniowy procesor Mediatek Helio P10 z 4GB RAM, 32GB pamięci wewnętrznej, aparat 13 Mpix, czytnik linii papilarnych oraz akumulator o pojemności 4000 mAh, który można naładować od 0 do 75 procent w zaledwie pół godziny.

A to wszystko za 180 dolarów.

Źródło: GizChina