Ten MotoMod od Hasselblad zmieni Moto Z (Force) w profesjonalny aparat | Tabletowo.pl

Ten MotoMod od Hasselblad zmieni Moto Z (Force) w profesjonalny aparat

Dołącz do dyskusji 0

Przy okazji prezentacji Moto Z i Moto Z Force Lenovo pokazało również trzy MotoMods: projektor, głośnik JBL i back cover z dodatkowym akumulatorem. Zapewniono jednak, że to nie jedyne dodatki i na pewno pojawią się kolejne. I rzeczywiście, już za dwa dni mamy zobaczyć MotoMod od Hasselblad, który zmieni smartfon w profesjonalny aparat.

Hasselblad to szwedzki koncern fotograficzny, zajmujący się produkcją średniego formatu aparatów cyfrowych oraz komponentów i akcesoriów do nich przeznaczonych. Historia tego przedsiębiorstwa obejmuje już ponad 100 lat, a w swoim dorobku ma ono takie osiągnięcia i zaszczyty, jak na przykład dostarczenie pierwszych zdjęć Księżyca w ramach programu Apollo. Można się więc spodziewać, że MotoMod jego autorstwa będzie prawdziwym majstersztykiem.

Co ciekawe, mamy go zobaczyć już za 2 dni, czyli 22 czerwca. Choć sam termin premiery nie został potwierdzony przez Hasselblad, to sam fakt, że stworzy on MotoMod do Moto Z i Moto Z Force jest niemal niepodważalny. Dlaczego? Otóż sam Evan Blass dostarczył nam taką informację niecały miesiąc temu:

MotoMod od Hasselblad ma zaoferować m.in. 10-krotny zoom optyczny, potężną lampę błyskową oraz fizyczny spust migawki aparatu. Możliwe też, że podobnie jak LG Cam Plus do LG G5, zostanie doposażony w dodatkowy akumulator.

MotoMod MotoMods

Źródło: GizmoChina, Wikipedia

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona