Temple Run zagości na Androida 27 marca - Tabletowo.pl

Temple Run zagości na Androida 27 marca

Tabletowo.pl Temple Run zagości na Androida 27 marca Aplikacje Nowości

Temple Run to jeden z ostatnich hitów dostępnych na mobilny sprzęt pracujący w oparciu o iOS. Gra, od rynkowego debiutu w sierpniu ubiegłego roku, została pobrana już ponad 40 milionów razy. Wiele wskazuje na to, że już niebawem sukces powtórzy na kolejnej platformie, tym razem na Androidzie. Firma Imangi Studios zapowiedziała, że tytuł Temple Run na Androida pojawi się w Android Market Google Play już 27 marca – będzie dostępny za darmo.

Temple Run chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jest to jedna z gier charakteryzujących się niezbyt skomplikowaną fabułą (bohater cały czas musi biec, zbierać monety, unikać przeszkód, itp.), a mimo to wciąga niesamowicie, powodując, że gdzieś uciekają nam ważne minuty, które często wypadałoby poświęcić na inne, bardziej istotne, zajęcia.

Do 27 marca zostały już niecałe trzy tygodnie, więc musicie się uzbroić w cierpliwość. Tymczasem możecie pobrać grę na urządzenia Apple – dostępna jest za darmo w AppStore.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona