Temple Run: Oz the Great and Powerful zadebiutuje 27 lutego - Tabletowo.pl

Temple Run: Oz the Great and Powerful zadebiutuje 27 lutego

Tabletowo.pl Temple Run: Oz the Great and Powerful zadebiutuje 27 lutego Aplikacje Nowości

Nie rozumiem fenomenu Temple Run. Swego czasu zainstalowałam pierwszą edycję tytułu i po chwili grania usunęłam. Analogiczna sytuacja miała miejsce zaraz po premierze drugiej edycji – Temple Run 2, która – jak pisaliśmy – ustanowiła rekord dla najszybciej rozwijającej się gry mobilnej. Z tego, co widzę po Waszych komentarzach, spora część Czytelników Tabletowo.pl ma podobne zdanie. Ale są też osoby, które w produkcję Imangi Studio lubią grać, bo jest wciągająca i zabija czas np. na nudnych zajęciach (dla mnie jest nudna… ale oczywiście co kto lubi). Ledwie została wydana druga odsłona gry, a już niebawem w sklepach z aplikacjami mobilnymi na iOS i Androida zostanie udostępniona specjalna edycja tytułu: Temple Run: Oz the Great and Powerful.

Na temat samej gry nie wiadomo zupełnie nic oprócz faktu, że – zgodnie z jej nazwą – ma być inspirowana filmem Oz the Great and Powerful (Oz wielki i potężny). Premiera filmu, którego reżyserem jest Sam Raimi, będzie miała miejsce 8. marca 2013 roku, natomiast gra zadebiutuje nieco wcześniej – 27 lutego. Fakt ten potwierdził Cecile Fouques Duparc z francuskiego oddziału PR Disney’a za pośrednictwem Twittera.

Na film chętnie się wybiorę, ale raczej wątpliwe jest, by gra Temple Run: Oz the Great and Powerful wylądowała na którymś z używanych przeze mnie urządzeń.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona