Temple Run na Androida - milion pobrań w trzy dni - Tabletowo.pl

Temple Run na Androida – milion pobrań w trzy dni

Tabletowo.pl Temple Run na Androida - milion pobrań w trzy dni Aplikacje Nowości

Co do tego, że gra Temple Run jest hitem, chyba nikt nie ma wątpliwości – a jeśli ma, zaraz się ich pozbędzie. Potwierdzają to bowiem statystyki, które są znakomite. Tytuł dostępny od sierpnia na iOS (iPada i iPhone’a) został pobrany już ponad 45 milionów razy. Czy wersja na Androida powtórzy tak znaczny sukces? Tego na razie nie wiadomo, ale jest na dobrej drodze. Okazuje się bowiem, że Temple Run na Androida pobrano już milion razy. W trzy dni.

Oczywiście nie ma co porównywać popularności Temple Run do Angry Birds (ostatnia odsłona: Space, została pobrana w trzy dni aż 10 milionów razy), ale niewątpliwie jest to wielki sukces Imangi Studios. Kolejnym powodem do radości jest ocena użytkowników w Google Play – po 47 tysiącach głosowań Temple Run ma ocenę 4.4 (na 5).

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie słyszeli o Temple Run, krótkie wyjaśnienie. Jest to bardzo prosta, aczkolwiek wciągająca gra. Naszym zadaniem jest nieustanny bieg – bohater musi uciekać, zbierać monety, unikać przeszkód, itp. Obecnie tytuł działa na 707 urządzeniach pracujących pod kontrolą Androida, aczkolwiek wiele wskazuje na to, że niebawem lista wspieranych modeli znacznie się poszerzy.

Temple Run możecie pobrać zarówno na iOS, jak i Androida. Za darmo.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona