Temple Run 2 ustala rekord dla najszybciej rozwijającej się gry mobilnej

Temple Run 2 jest pobierany w zastraszająco szybkim tempie – niedawno wydana gra, o której mówiliśmy już na łamach naszego portalu, ustaliła nowy rekord dla najszybciej rozwijającego się tytułu przeznaczonego na urządzenia mobilne. Informację tę przekazał developer Imangi Studios.

Reklama

Poprzedni rekord został ustalony przez Rovio Entertaiment za sprawą Angry Birds Space, które zostało ściągnięte aż 50 milionów razy w ciągu 35 dni od daty premiery na urządzenia iOS, Android, Mac oraz PC. Temple Run 2, który został wydany 17 stycznia na iOS był pobrany 20 milionów razy w ciągu czterech dni. Wydanie wersji na urządzenia z Androidem (24 stycznia) \, sprawiło, iż połączenie tych dwóch najpopularniejszych platform, zepchnęło  Angry Birds Space z pierwszego miejsca w niespełna  13 dni od daty premiery na iOS.

„Temple Run ewoluował w coś znacznie większego od nas” – powiedział współzałożyciel Imangi Studios – Keith Shepherd w informacji na temat nowego rekordu.  „Gra przeszła nasze najśmielsze oczekiwania” – dodaje.

Więcej informacji na temat samej gry znajdziecie na stronie studia.

Przyznajcie się, kto z Was ma na swoim tablecie Temple Run 2? :)

źródło