Temple Run 2 ustala rekord dla najszybciej rozwijającej się gry mobilnej - Tabletowo.pl

Temple Run 2 ustala rekord dla najszybciej rozwijającej się gry mobilnej

Temple Run 2 jest pobierany w zastraszająco szybkim tempie – niedawno wydana gra, o której mówiliśmy już na łamach naszego portalu, ustaliła nowy rekord dla najszybciej rozwijającego się tytułu przeznaczonego na urządzenia mobilne. Informację tę przekazał developer Imangi Studios.

Tabletowo.pl Temple Run 2 ustala rekord dla najszybciej rozwijającej się gry mobilnej Aplikacje Ciekawostki Nowości

Poprzedni rekord został ustalony przez Rovio Entertaiment za sprawą Angry Birds Space, które zostało ściągnięte aż 50 milionów razy w ciągu 35 dni od daty premiery na urządzenia iOS, Android, Mac oraz PC. Temple Run 2, który został wydany 17 stycznia na iOS był pobrany 20 milionów razy w ciągu czterech dni. Wydanie wersji na urządzenia z Androidem (24 stycznia) \, sprawiło, iż połączenie tych dwóch najpopularniejszych platform, zepchnęło  Angry Birds Space z pierwszego miejsca w niespełna  13 dni od daty premiery na iOS.

„Temple Run ewoluował w coś znacznie większego od nas” – powiedział współzałożyciel Imangi Studios – Keith Shepherd w informacji na temat nowego rekordu.  „Gra przeszła nasze najśmielsze oczekiwania” – dodaje.

Więcej informacji na temat samej gry znajdziecie na stronie studia.

Przyznajcie się, kto z Was ma na swoim tablecie Temple Run 2? :)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona