Temple Run 2 trafia do Google Play – będzie kolejny sukces? | Tabletowo.pl

Temple Run 2 trafia do Google Play – będzie kolejny sukces?

Dołącz do dyskusji 0
temple run 2

Dokładnie tydzień temu Kasia informowała Was, że na platformie iOS zadebiutowała druga odsłona jednej z najpopularniejszych gier na urządzenia mobilne – Temple Run. O ile pierwszeństwo dostępu do gry mieli posiadacze iPadów, to dziś potwierdziła się informacja, że tytuł będzie można przetestować również na systemie Android. Temple Run 2 oficjalnie znalazł się w Sklepie Play.

Filozofia gry nie zmieniła się wcale – nadal w popłochu uciekamy ze świątyni przed stadem głodnych, krwiożerczych małp. Nadal musimy skakać, ślizgać się i uważać na urwiska. Poprawione zostały za to znacznie tekstury i efekty wizualne, a także płynność rozgrywki. Nowości? Nowe miejsca, takie jak kopalnie, klify i lasy, kilka przeszkód do pokonania więcej a także nowe sposoby na ucieczkę (liny oraz wagoniki w kopalni).

W przypadku aplikacji na Androida musimy posiadać system w wersji minimum 2.1 oraz więcej niż 33 MB wolnej pamięci. Gra jest bezpłatna na obu platformach – możecie pobrać ją zarówno w Google Play (Android), jak i w AppStore (iOS).

Dajcie znać, czy gra Wam się podoba – życzymy udanej ucieczki przed małpkami ;)

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona