Temple Run 2 debiutuje w AppStore. W Google Play w przyszłym tygodniu

temple run 2

Reklama

Dziś jest światowy dzień pobierania Temple Run 2” napisał na jednym z portali społecznościowych mój znajomy. I trudno nie przyznać mu racji. Sądząc po sukcesie, jaki odniosła pierwsza odsłona tytułu stworzonego przez Imangi Studios, trudno nie odnieść wrażenia, że pierwszego dnia dostępności Temple Run 2, gra zostanie pobrana przez miliony mobilnych graczy (a i ja się do tego przyczyniłam, aczkolwiek ze zwykłej ciekawości – fenomenu tego tytułu wciąż nie rozumiem). Już teraz możemy się zastanawiać czy sequel gry będzie bardziej popularny od Temple Run w pierwszej odsłonie. A warto przypomnieć, że gra została pobrana ponad 170 milionów razy!

No dobrze, ale czego możemy oczekiwać po Temple Run 2? Gra ma się charakteryzować przede wszystkim nową, wpadającą w oko i przyjemną oprawą graficzną, nowym otoczeniem (kopalnie, klify, lasy), nowymi przeszkodami i pomocami (np. wagoniki w kopalni, liny), a także… większymi małpami ;)

Aktualnie gra Temple Run 2 dostępna jest wyłącznie dla użytkowników mobilnego sprzętu z iOS (link do AppStore) – oczywiście jest darmowa. Na wersję na Androida musimy poczekać – prawdopodobnie do przyszłego tygodnia. Poniżej możecie zobaczyć gameplay z gry:

źródło