Kolejny, tani telewizor pojawił się w ofercie Xiaomi, tym razem z 43-calowym ekranem Full HD i Dolby Audio - Tabletowo.pl

Kolejny, tani telewizor pojawił się w ofercie Xiaomi, tym razem z 43-calowym ekranem Full HD i Dolby Audio

Dołącz do dyskusji 0

Xiaomi nie zwalnia tempa. Producent, kojarzony w Polsce głównie ze smartfonów, właśnie wypuścił na rynek kolejny telewizor. Tym razem jest to model z 43-calowym ekranem Full HD oraz kilkoma bardzo przydatnymi podczas oglądania telewizji (i nie tylko) rozwiązaniami.

Xiaomi Mi TV 4A 43″ Youth Edition wyposażono w ekran LCD o przekątnej 43 cali, proporcjach 16:9 i rozdzielczości Full HD, tj. 1920×1080 pikseli, co daje 51 ppi. Wyświetlacz charakteryzuje się dodatkowo współczynnikiem odświeżania na poziomie 60 Hz oraz kątami widzenia 178°. Za pracę telewizora odpowiedzialny jest czterordzeniowy (4x ARM Cortex-A53) 64-bitowy procesor Amlogic 1,5 GHz z układem graficznym Mali-450 750 MHz oraz system operacyjny PatchWall, wzorowany na MIUI.

Tabletowo.pl Kolejny, tani telewizor pojawił się w ofercie Xiaomi, tym razem z 43-calowym ekranem Full HD i Dolby Audio Nowości TV Xiaomi

Xiaomi Mi TV 4A 43 cale (fot. Xiaomi)

W środku Xiaomi Mi TV 4A 43″ Youth Edition znajdziemy również 1 GB RAM8 GB pamięci wbudowanej. Łączność bezprzewodową zapewniają moduły Bluetooth 4.2 i dwuzakresowe Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz, natomiast przewodową złącza HDMI (dwie sztuki), pełnowymiarowe USB (dwa porty) i Ethernet. Dźwięk płynie z kolei z dwóch głośników o mocy 6W każdy. Za jego wysoką jakość odpowiedzialne są technologie Dolby Atmos oraz DTS-HD.

Tabletowo.pl Kolejny, tani telewizor pojawił się w ofercie Xiaomi, tym razem z 43-calowym ekranem Full HD i Dolby Audio Nowości TV Xiaomi

Xiaomi Mi TV 4A 43 cale (fot. Xiaomi)

Xiaomi Mi TV 4A 43″ Youth Edition oczywiście również jest przedstawicielem tzw. inteligentnych telewizorów. Użytkownicy mogą sterować nim głosowo, na przykład poprosić o znalezienie lub/i odtworzenie konkretnego tytułu z biblioteki (przed wydaniem komendy należy wcisnąć odpowiedni przycisk na pilocie; w ten sam sposób można również kontrolować pracę innych elementów smart home z ekosystemu Xiaomi).

Cenę Xiaomi Mi TV 4A 43″ Youth Edition ustalono na 1699 juanów, tj. równowartość ~910 złotych. Trzeba przyznać, że to niewiele, jak na sprzęt o takiej specyfikacji. Sam telewizor ma wymiary 965,89×570,24 mm i waży 7,44 kg, natomiast z podstawą ma wymiary 965,89×607,89 mm i waży 7,58 kg. Podstawka ma szerokość 233,22 mm.

Źródło: Xiaomi dzięki GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona