fot. Pexels

Telewizja mobilna nc+ GO bogatsza o 22 nowe kanały. Teraz już raczej nie powiesz, że nie ma co oglądać

Telewizja w klasycznym tego słowa rozumieniu, tj. zestaw telewizor + kanapa, nie jest już tak popularna, jak kiedyś. Operatorzy starają się jednak urozmaicać swoją ofertę, dając klientom na przykład możliwość oglądania programów również na urządzeniach mobilnych. nc+ GO jest właśnie jedną z takich usług, a teraz wzbogaciła się o dodatkowe 22 kanały.

Od dziś klienci mogą oglądać dziewięć nowych kanałów filmowo-serialowych (STOPKLATKA TV, CBS ACTION SD, AMC HD, FILMBOX PREMIUM HD, FILMBOX FAMILY, FILMBOX EXTRA, FILMBOX ARTHOUSE, FILMBOX ACTION, SUNDANCE CHANNEL HD), siedem nowych kanałów rozrywkowych (ESKA TV, POWER TV, MTV Music Polska [VIVA POLSKA], VOX MUSIC TV, KINO POLSKA MUZYKA, Nowa TV, METRO), trzy nowe kanały sportowo-motoryzacyjne (EXTREME SPORTS HD, FIGHTBOX HD, SPORTKLUB HD), dwa nowe kanały dokumentalne (FOKUS TV, ADVENTURE HD) i jeden nowy kanał informacyjny (WP).

Dzięki dodaniu kolejnych 22 programów, klienci nc+ uzyskają dostęp do nawet 118 kanałów telewizyjnych! Aplikacja nc+ GO dostępna jest zarówno na systemy operacyjne Android, iOS i mobilnego Windowsa, jak i w przeglądarce internetowej. Oznacza to, że telewizję można oglądać także na smartfonie, tablecie, laptopie i komputerze, a nie tylko klasycznie w telewizorze. W dodatku klienci mogą to robić w każdym miejscu w Polsce i Unii Europejskiej.

Bezpłatny dostęp do nc+ GO dostają wszyscy klienci nc+, którzy wykupili usługę telewizyjną. Kanały można oglądać na czterech różnych urządzeniach, chociaż w jednym czasie jedynie na dwóch jednocześnie. Użytkownicy w aplikacji mają również dostęp do VOD, czyli wideo na życzenie, mogą też ustawić przypomnienie o nadchodzącym programie oraz obejrzeć ten, który przegapili (choć jest na to tylko określony czas).

https://youtu.be/hD67x4a0OU0

Źródło: informacja prasowa