Jeżeli nie możesz się zdecydować, co chcesz oglądać, to telewizja elastyczna od nc+ może być propozycją dla Ciebie

Choć niemało osób wieści rychłą śmierć telewizji, to w rzeczywistości są niewielkie szanse na to, że w dającej się przewidzieć przyszłości odejdzie ona do lamusa. Tym bardziej, że jej dostawcy na bieżąco dostosowują swoje oferty do oczekiwań klientów. nc+ nie jest wyjątkiem, gdyż od teraz sprzedaje również… telewizję elastyczną.

Promocja skierowana jest do klientów, którzy podpiszą nową umowę na pakiet telewizji Comfort+, w skład którego wchodzi 122 kanałów, z czego 55 jest w jakości HD. Miesięczna opłata wynosi 39,99 złotych miesięcznie. Jeżeli jednak ktoś uzna, że to dla niego za mało i chciałby mieć dostęp do większej liczby kanałów, może wtedy skorzystać z oferty „telewizja elastyczna”.

Reklama

Wśród opcji dodatkowych znajdują się: dopełnienie do Extra+ (37 dodatkowych kanałów), CANAL+ (8 kanałów), Eleven Sports (3 kanały), HBO (3 kanały) i HBO GO oraz Multi ManPack (12 kanałów + 2 kolekcje VOD). Klient może włączyć jedną lub więcej i zrezygnować z niej/nich już po miesiącu bez żadnych dodatkowych opłat.

Klienci z dekoderami WiFi PremiumBox+ oraz MediaBox+ podłączonymi do internetu będą mogli w prosty sposób zamawiać powyżej wymienione opcje poprzez żółty guzik na pilocie (TVI).

Przy okazji nc+ informuje, że rozpoczyna nową promocję na usługę Multiroom, a także dekodery z dyskami 500 GB i/lub modułem Wi-Fi. Kiedy klient wybierze odpowiednią ofertę, będzie mógł dzielić się swoją telewizją z pozostałymi domownikami lub korzystać z wybranych dekoderów przez pierwsze 12 miesięcy za 0 złotych. Szczegóły zainteresowani znajdą na stronie internetowej i u sprzedawców.

Źródło: informacja prasowa