Telegram zaaktualizowany do wersji 4.8.10 – jakie znajdziemy w niej nowości? | Tabletowo.pl

Telegram zaaktualizowany do wersji 4.8.10 – jakie znajdziemy w niej nowości?

Dołącz do dyskusji 0

Telegram to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych. Choć wczoraj miał małą awarię, to dzisiaj, jakby na pocieszenie, dostał dosyć sporą aktualizację.

Z Telegramu korzystam od kilka dni i od razu mi się spodobał. Cechy takie jak prostota, bardzo szybkie działanie i wiele ciekawych modyfikacji sprawiają, że stał się on moim ulubionym komunikatorem internetowym. Wczoraj co prawda w godzinach popołudniowych miał małą awarię, ale w ciągu kilkunastu minut wszystko wróciło do normy.

Telegram został właśnie zaaktualizowany do wersji 4.8.10. Wprowadza ona kilka ciekawych nowości. Pierwszą z nich jest tworzenie hiperłączy. Wystarczy napisać treść wiadomości, a następnie ją zaznaczyć. Wtedy pojawi się pasek, na którym wybieramy symbol trzech kropek, a następnie klikamy w Create Link.

Kolejną nowością jest możliwość zmiany obrazka w edycji wiadomości.

Ciekawym dodatkiem jest również możliwość dwukrotnego przyspieszenia wiadomości głosowej oraz filmu wideo w celu szybszego obejrzenia, a także oznaczanie wiadomości jako przeczytane – wystarczy tylko przeciągnąć komunikat w prawą stronę. Dodano również funkcję anulowania wysłania wiadomości.

Bardzo mi się podoba podgląd czatu bez wchodzenia na niego. Wystarczy tylko dłużej przytrzymać palec na zdjęciu profilowym rozmówcy. Twórcy zmodyfikowali przy okazji funkcję udostępniania kontaktów – teraz można komuś wysłać kontakt, który zawiera w sobie więcej niż jeden numer telefoniczny. Wcześniej nie było to możliwe.

Są to drobne dodatki, ale ważne dla wygodnego użytkowania. Takie elementy sprawiają, że jeszcze bardziej chce się korzystać z tej aplikacji.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Aplikacja tygodnia #4 – Telegram

Źródło: Telegram

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona