Telegram zaktualizowany do wersji 4.9.1. Jakie dodano nowości? | Tabletowo.pl

Telegram zaktualizowany do wersji 4.9.1. Jakie dodano nowości?

Dołącz do dyskusji 0

Z Telegrama korzystam od 2-3 miesięcy i już stał się moim głównym komunikatorem internetowym. Mam go na smartfonie, komputerze stacjonarnym z Windowsem, jak i na laptopie z Linuksem. Obserwuję jego rozwój tego i widzę, jak staje się coraz lepszy. Telegram właśnie został zaktualizowany do wersji 4.9.1. Co ona takiego wprowadza? Cóż, nowości nie ma zbyt wiele, ale są one dosyć ważne.

Dzisiaj pojawiło się kolejne uaktualnienie dla komunikatora Telegram. Wprowadza ona bardzo ciekawy system tworzenia kopii zapasowych. Od teraz użytkownik może zapisać wszystkie kontakty, rozmowy i udostępnione media do jednego pliku o rozszerzeniu JSON lub HTML. Jest także możliwość utworzenia kopii zapasowej rozmów z jednym wybranym kontaktem, co również może się przydać. Proces ten jest bardzo łatwy i możecie go zobaczyć na poniższej animacji.

Nowa wersja Telegrama wprowadza również rozszerzone powiadomienia. Od teraz użytkownik może nie tylko wyciszyć dany kontakt na pewien czas, ale również nieco zmodyfikować powiadomienia od niego przychodzące. Na przykład można zmienić „ważność” wiadomości od wybranej osoby, zmodyfikować wibracje czy podmienić dźwięki, jak również uruchomić okna pop-up.

Kilka ulepszeń znajdziemy również w desktopowej wersji Telegrama. Od teraz aplikacja pozwala na ustawienie wybranego przez siebie motywu, jako nocnego. Dzięki temu będzie on uruchamiał się o wybranej porze dnia, godzinie itd. Co ważne, program obsługuje nieoficjalne motywy, które można łatwo pobrać z internetu.

Jak widać, Telegram z aktualizacji na aktualizację staje się coraz lepszym komunikatorem internetowym. Jestem wręcz zachwycony tym, jak szybko rozwija się nie tylko aplikacja desktopowa, ale również ta mobilna. Przyznam szczerze, że kompletnie nie mam ochoty wracać do Messengera od Facebooka.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Aplikacja tygodnia #4 – Telegram

Źródło: Telegram Blog

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona