Telegram właśnie dostał nową, polską witrynę internetową

Choć może nam się wydawać, że Telegram w Polsce nie jest zbyt popularny, to musimy przyznać, że ma on tutaj solidne zaplecze deweloperskie. Już od dłuższego czasu możemy korzystać z polskiego tłumaczenia, a teraz światło dzienne ujrzała nowa strona internetowa, która została w pełni poświęcona komunikatorowi.

Reklama

Od kilku tygodni jestem w stałym kontakcie z grupą odpowiedzialną za polskie tłumaczenie Telegrama. Jeden ze członków tego grona zdradził mi (w sekrecie), że jest on w trakcie przygotowywania nowej strony internetowej w pełni poświęconej komunikatorowi. Muszę przyznać, że z niecierpliwością czekałem na jej premierę. Dzisiaj natomiast jestem zadowolony z tego jak ogromne wsparcie ma Telegram w Polsce.

Po co w ogóle taka strona?

www.telegram.com.pl pełni kilka ważnych funkcji. Przede wszystkim witryna ta ma charakter informacyjny – znajdziemy tam opis ważnych cech Telegrama, jak i informacje dotyczące najnowszych aktualizacji komunikatora. Poprzez stronę możemy skontaktować się z działem wsparcia, którego rolę pełni grupa odpowiedzialna za oficjalne tłumaczenie usługi. Poza tym, znajdziemy tam możliwość pobrania aplikacji do obsługi komunikatora.

Muszę również wspomnieć o jeszcze jednym elemencie. Na nowej witrynie znajdziemy poradnik, który podpowie nam jak włączyć język polski w komunikatorze. Autorzy tłumaczenia ułatwili ten proces do granic możliwości – jedynie co trzeba zrobić to kliknąć w grafikę pieska trzymającego w pysku klucz.

Zrzut strony: http://telegram.com.pl/tlumaczenie-telegrama-na-jezyk-polski/

Co ciekawe, grupa polskich tłumaczy już jakiś czas temu przygotowała kanał Telegram Polska, w którym to na biężąco udostępniane są informacje dotyczące aktualizacji komunikatora, jak i samego tłumaczenia. Oprócz kanału, do naszej dyspozycji jest również grupa o dokładnie takiej samej nazwie.

Źródło: Własne