TegraZone na tablety z Windows RT

TegraZone na tablety z Windows RT

TegraZone była dotychczas strefą dostępną wyłącznie na Androida (aplikację z Google Play pobrano ponad 6 milionów razy). Dziś nadszedł moment, w którym możliwość korzystania z niej otrzymali posiadacze urządzeń z Windows RT. Program trafił bowiem do Windows Store, skąd można go pobrać oczywiście za darmo.

Wraz z debiutem TegraZone na sprzęt z Windows RT, użytkownicy tabletów pracujących pod kontrolą najnowszej wersji systemu Microsoftu przeznaczonej na Tegrę 3, otrzymali możliwość grania w nieco zmodyfikowane wersje takich gier, jak: Judge Dredd vs Zombies, Pinball FX 2, Reckless Racing Ultimate, Riptide GP, Soulcraft, Space Ark, Sprinkle i Vendetta Online.

Wymienione wyżej tytuły zostały specjalnie zoptymalizowane pod czterordzeniową jednostkę Tegra 3 i Windows RT. Dzięki temu znajdziemy w nich efekty graficzne, których zabrakło w zwykłych, standardowych edycjach poszczególnych gier. Przede wszystkim mam na myśli dynamiczne oświetlenie, realistyczne efekty dymiącego się otoczenia czy lejącej się wody, itp. oraz grafikę w wysokiej rozdzielczości.

NVIDIA chwali się, że w TegraZone można znaleźć tytuły, które starają się w pełni wykorzystywać potencjał czterordzeniowej Tegry 3. Nad ich rozwojem czuwa ponad 100 pracowników, którzy pomagają deweloperom gier na Androida i Windowsa dopracować je tak, by oferowały konsolową jakość grania na sprzęcie mobilnym. Czy im się to udaje – oceńcie sami.

Jeśli jesteście posiadaczami tabletu z Windows RT, zajrzyjcie do Windows Store – TegraZone już tam na Was czeka.

źródło