Teenage Mutant Ninja Turtles - kreskówkowa bijatyka na iOS i Android 18

Teenage Mutant Ninja Turtles – kreskówkowa bijatyka na iOS i Android

Michael Bay udowodnił już nie raz, że wzięcie kultowego, lecz nieco już zapomnianego komiksu i przerobienie go na zarabiający miliony (i znienawidzony przez fanów oryginału) hit nie jest dla niego żadnym wyzwaniem. Po Transformersach przyszła pora na Wojownicze Żółwie Ninja.

Mimo iż najnowsza ekranizacja przygód wojowniczych gadów trafi do kin dopiero w przyszłym miesiącu to jednak towarzysząca jej gra dostępna jest do nabycia w sklepach App Store i Google Play już teraz. Odpowiedzialne za nią studio The Game Bakers znane jest graczom głównie za sprawą całkiem udanego Combo Crew i to właśnie ta produkcja posłużyła za „fundament” dla TMNT. Ponownie mamy tu więc do czynienia z „chodzonym mordobiciem” z lekkim przymrużeniem oka, komiksową grafiką (cel shading) i uproszczonym sterowaniem przystosowanym do ekranów dotykowych. Niestety, zgodnie z niechlubną tradycją tabletowych „egranizacji” w grze znalazło się miejsce dla licznych mikropłatności, co nie raziłoby może tak bardzo, gdyby nie fakt iż mamy tu do czynienia nie z tytułem typu freemium, a z normalną, płatną produkcją.

Gra Teenage Mutant Ninja Turtles dostępna jest do nabycia w sklepach App Store (3,59 euro) i Google Play (12,26 zł).

[button link=”https://itunes.apple.com/pl/app/id797809194″ size=”large” class=”zkazdej” id=”appstore” newtab=”on”][/button][button link=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mtvn.tmntMovieGame” size=”large” class=”zkazdej” id=”googleplay” newtab=”on”][/button]