Teclast Taipower X89HD to mocny i ciekawy klon iPada | Tabletowo.pl

Teclast Taipower X89HD to mocny i ciekawy klon iPada

Dołącz do dyskusji 0

Dzisiaj Iwona pisała Wam o Cube Talk 9X, który za relatywnie niewielkie pieniądze jest bardzo ciekawym wyborem, ale to oczywiście nie jedyne interesujące urządzenie z Państwa Środka. Innym tabletem, który swoją specyfikacją przyciąga uwagę jest Teclast Taipower X89HD, który na pewno znajdzie wielu zwolenników.

Teclast Taipower X89HD to produkt wizualnie bardzo przypominający iPada, który może również pochwalić się bardzo mocną specyfikacją. Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście ekran, który ma 7,9 cala i wyświetla obraz o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli. Za moc odpowiada 64-bitowy procesor Bay Trail T o taktowaniu 1,33 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 32 GB pamięci wbudowanej. Nie ma na razie informacji jakie aparaty będzie mieć ten model oraz co jeszcze w nim zobaczymy.

Wiadomo natomiast, że może on pracować pod kontrolą Androida 4.4 KitKat lub Windowsa 8.1. Potencjalni nabywcy będą mogli zdecydować się na jedną z wersji. Jego zaletą jest również to, iż obudowa została wykonana z metalu, a jej grubość to tylko 7,4 mm. Warto również rzucić okiem na inne produkty tej firmy, jak chociażby Teclast P90HD czy też Taipower P79 HD.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - mega okazje!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona