Teclast P78HD kosztuje 100 dolarów i oferuje 7–calowy ekran FullHD | Tabletowo.pl

Teclast P78HD kosztuje 100 dolarów i oferuje 7–calowy ekran FullHD

Dołącz do dyskusji 0

Teclast P78HD

Ostatnio Marcin pisał o bardzo tanim tablecie HP 7 Plus. 100 dolarów za taki sprzęt dla wielu będzie świetnym rozwiązaniem. Jednak jeśli nie zależy Wam na znaczku HP, a szukacie podobnego urządzenia z lepszym ekranem, to musicie rzucić okiem na tablet Teclast P78HD.

Teclast P78HD oferuje bardzo podobne podzespoły, co wspomniany wyżej HP. Tutaj również znajdziemy 4–rdzeniowy procesor Allwinner A31 ARM Cortex-A7, 1 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 8 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozbudowy dzięki slotowi na karty MicroSD. Aparaty również są takie same, 2–megapikselowy główny oraz 0,3 mpix na przednim panelu.

Jednak HP posiada 7 calowy ekran IPS o rozdzielczości 1024 × 600 pikseli oraz Androida 4.2, a Teclast oferuje nam 7–calowy ekran o rozdzielczości FullHD oraz system Google w wersji 4.4 KitKat. Wizualnie również tablet z Chin prezentuje się lepiej. A cena tych urządzeń jest taka sama. Można go dostać już za 100 dolarów, a oferty z dostawą wynoszą około 110 dolarów.

Czy będzie to lepszy wybór niż propozycja HP, to ciężko stwierdzić. Na papierze wygląda on dużo lepiej, ale nie wiadomo jak ze wsparciem producenta i wykonaniem. Jednak chciałbym go zobaczyć w naszym kraju, ponieważ mogłaby to być ciekawa alternatywa na rynku.

Źródło

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona