Teclast G17s 3G: cztery rdzenie MT8382, 3G i GPS | Tabletowo.pl

Teclast G17s 3G: cztery rdzenie MT8382, 3G i GPS

Dołącz do dyskusji 0

Ostatnio informowaliśmy o tym, że Teclast pracuje nad ciekawym, 7-calowym tabletem z rozdzielczością Full HD. Producent nie zwalnia tempa, bo jak się okazuje wrą prace nad jeszcze innym, nieco słabszym modelem. Mowa o urządzeniu Teclast G17s 3G, które ma być tanim tabletem z przystępnymi parametrami.

Urządzenie nie będzie mogło konkurować z Teclastem TPad P79HD, ponieważ zostanie wyposażone w ekran IPS o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Nie będzie to więc aż tak dobry panel, jakiego oczekujemy od wspomnianego wcześniej modelu. Teclast G17s 3G korzystał będzie z procesora MediaTek MT8382czterordzeniowej jednostki o taktowaniu zegara na poziomie 1,3 GHz. Na wyposażeniu sprzętu znajdą się również GPS, WiFi w standardach b, g i n, Bluetooth, aparat tylny (zapewne około 3 Mpx) i przednia kamerka do połączeń wideo (tu spodziewam się marnej rozdzielczości VGA). Ciekawostką jest fakt. że Teclast G17s 3G będzie zawierał również modem 3G i Dual SIM, co na pewno czyni go bardziej atrakcyjnym urządzeniem.

Produkt według wstępnych ustaleń ma być urządzeniem relatywnie tanim, zaś jego cena zapewne nie przekroczy 100 dolarów.

Na więcej informacji musimy jeszcze poczekać. Jeśli czegokolwiek się dowiemy, na pewno nie omieszkamy Was o tym poinformować.

[źródło]

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona