Teatr Telewizji na żywo także na tabletach - Tabletowo.pl
Ważne

Teatr Telewizji na żywo także na tabletach

Tabletowo.pl Teatr Telewizji na żywo także na tabletach Nowości

Jeśli jeszcze nie macie planów na poniedziałkowy wieczór i za chwil kilka chcielibyście obejrzeć Teatr Telewizji na żywo, a z jakiegoś powodu nie macie dostępu do komputera lub telewizora – nic straconego. „Szkołę żon” Moliera w reżyserii Jacquesa Lasalle’a będzie można obejrzeć na ekranach urządzeń mobilnych (tabletów i smartfonów) z Androidem w wersji 3.1 i nowszej oraz na iOS od wersji 4.0 w górę.

Tym razem TVP zdecydowała się na kolejny krok w dziedzinie innowacji. Sztukę będzie można zobaczyć na stronie www.szkolazon.tvp.pl oraz obejrzeć na smartfonach i tabletach (dla systemów iOS od 4.0 oraz Android od 3.1). Jednocześnie serwis został przygotowany w technologii responsive design gwarantującej najwyższy komfort przeglądania treści na urządzeniach mobilnych poprzez dynamiczne dostosowywanie strony do różnorodnych urządzeń – czytamy w informacji prasowej.

Powrót do Teatru TV na żywo od początku rozumiany był jako połączenie tradycji i możliwości oferowanych przez nowe technologie. Każdy spektakl to możliwość wdrożenia innowacyjnych rozwiązań i stworzenia atrakcyjnego dostępu do kultury

– mówi Marcin Oziewicz, dyrektor Ośrodka iTVP-HD.

„Szkoła żon” startuje 26 marca o godz. 20:25.

Dzięki Jankov za podesłane info! ;)

Update (20:30):

Niestety, na Asusie Transformer Prime (z AICS) nie działa, podobnie jak na nowym iPadzie (iOS 5.1). Dajcie znać czy udało Wam się uruchomić Teatr Telewizji na jakimś urządzeniu mobilnym.

Update (21:15):

Po kilkudziesięciu minutach udało się wreszcie odpalić Teatr Telewizji na obu urządzeniach. Wiele wskazuje na to, że po prostu za dużo osób na raz próbowało się połączyć i efekt był, jaki był.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona