fot. Pixabay

Wybierasz się do Tatrzańskiego Parku Narodowego? Nie stój w kolejce po bilet – kup go w aplikacji SkyCash!

Za pasem majówka. Dla wielu osób z pewnością będzie to idealny pretekst, aby wybrać się do Tatrzańskiego Parku Narodowego. Na pewno jednak na podobny pomysł wpadnie mnóstwo innych spacerowiczów, co oznacza długie kolejki do kasy biletowej. Można ich jednak uniknąć, kupując odpowiednio wcześniej bilet w aplikacji SkyCash.

Jak wynika ze statystyk, co roku Tatrzański Park Narodowy odwiedza ponad 3500000 osób. Tak, trzy i pół miliona! Najwięcej turystów pojawia się w okresie wakacji oraz długich weekendów. A że zbliża się jeden z takich, majowy, należy się spodziewać mnóstwa spacerowiczów. W końcu – przy dobrych wiatrach – można załatwić sobie nawet aż 9 dni wolnego!

Jako że wstęp Tatrzańskiego Parku Narodowego jest biletowany, przed wejściem trzeba udać się do kasy i kupić wejściówkę. W okresach większego zainteresowania odpoczynkiem na jego terenie ustawiają się przed nimi długie kolejki, w których nierzadko trzeba odstać nawet kilkanaście minut, podczas gdy czas ten można by było spędzić o wiele przyjemniej.

I właśnie pojawiła się możliwość, aby ominąć kolejki do kasy i od razu rozpocząć spacer po Tatrzańskim Parku Narodowym. Od 1 maja 2018 roku turyści będą mogli kupić bilety poprzez aplikację SkyCash. Program dostępny jest zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i te z iOS oraz mobilnym Windowsem. Można go pobrać z dedykowanego sklepu lub za pośrednictwem strony internetowej m.skycash.com.

Ceny biletów w aplikacji SkyCash są dokładnie takie same, jak w kasach. Jednorazowy ulgowy kosztuje 2,50 złotych, jednorazowy normalny 5 złotych, 7-dniowy ulgowy 12,50 złotych, 7-dniowy normalny 25 złotych, grupowy ulgowy 22,50 złotych, a grupowy normalny 45 złotych (w skład grupy może wchodzić maksymalnie 10 osób).

Warto przy okazji dodać, że za pośrednictwem aplikacji SkyCash można nie tylko kupić bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego, ale również na komunikację miejską, kolejową, samolot LOT-u, parking i do kina. Da się też doładować telefon i zapłacić domowe rachunki oraz wykupić ubezpieczenie turystyczne i komunikacyjne.

Źródło: informacja prasowa