Jak kupić bilet do Tatrzańskiego Parku Narodowego za złotówkę? Wystarczy użyć aplikacji mPay | Tabletowo.pl

Jak kupić bilet do Tatrzańskiego Parku Narodowego za złotówkę? Wystarczy użyć aplikacji mPay

Dołącz do dyskusji 0

Okres wakacyjny, jak żaden inny, sprzyja wycieczkom. Ciekawym miejscem do odwiedzenia niewątpliwie jest Tatrzański Park Narodowy. Teraz tym bardziej warto się tam wybrać, bowiem bilet do niego można kupić za jedną złotówkę!

Bilety, uprawniające do jednorazowego wejścia, nie są drogie: normalny kosztuje 5 złotych, natomiast ulgowy 2,50 złotych. Każdy (a jeśli nie, to co najmniej większość) lubi jednak zaoszczędzić, jeśli nadarzy się ku temu okazja. I jedna z takich właśnie się pojawiła – bilet do Tatrzańskiego Parku Narodowego można bowiem aktualnie kupić za jedną złotówkę.

Jak to zrobić? Wystarczy zainstalować na urządzeniu mobilnym aplikację mPay (jest ona dostępna na systemy operacyjne Android, iOS i Windows) i dodać w portfelu cyfrowym Masterpass kartę płatniczą (nie musi to być koniecznie Mastercard, inne też są obsługiwane). Później należy ją jeszcze zweryfikować – program poprowadzi Was krok po kroku po całym procesie. Zapewniam, że jest on naprawdę prosty i szybki, aczkolwiek przyda się dostęp do bankowości internetowej, aby wszystko poszło w mgnieniu oka.

Kiedy wykonacie powyższe kroki, będziecie mogli kupić bilet do Tatrzańskiego Parku Narodowego za złotówkę. Co ważne, podczas jednej transakcji można nabyć do pięciu biletów w promocyjnej cenie, więc wycieczki w większym gronie są jak najbardziej mile widziane (rodzaj wejściówki nie ma znaczenia, oferta obejmuje zarówno normalne, jak i ulgowe).

Bilet do Tatrzańskiego Parku Narodowego za złotówkę

Promocja obowiązuje do 30 grudnia 2018 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli 20 tysięcy biletów za złotówkę. Bez wątpienia to drugie nastąpi szybciej, biorąc pod uwagę fakt, że rocznie Tatrzański Park Narodowy odwiedza przeszło 3,5 miliona turystów.

Przy okazji warto dodać, że za pomocą mPay można kupować również m.in. bilety na komunikację miejską i kolej oraz opłacić parking. Bilety do Tatrzańskiego Parku Narodowego dostępne są także w aplikacji SkyCash, aczkolwiek w niej nie obowiązuje powyżej opisana promocja.

Regulamin promocji „Bilet za 1 zł z Masterpass od mPay – Tatrzański Park Narodowy”

Źródło: informacja prasowa

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona