W sklepie Galaxy Store znajdziecie specjalne tapety z wycięciem na przedni aparat Galaxy Note 10

Jeszcze tylko dzień, zanim Galaxy Note 10 i Note 10+ trafią do powszechnej sprzedaży. Z tej okazji Samsung stworzył specjalną sekcję w sklepie Galaxy Store na tapety uwzględniające konstrukcję ekranów w najnowszych smartfonach z Korei Południowej.

Tapety znajdujące się w nowej kategorii, w kreatywny sposób wykorzystują fakt, że nowe Note’y mają w ekranie otwór na przedni aparat. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu obrazka, można zmniejszyć wstrząs estetyczny towarzyszący obecności czarnego punktu w górnej części wyświetlacza – przynajmniej gdy użytkownik aktualnie ma otwarty interfejs na ekranie głównym lub ekranie blokady.

Reklama
(fot. Sammobile)

Na ten moment kolekcja tapet „z dziurą” jest dość niewielka, ale powinna powiększać się w następnych tygodniach, gdy coraz więcej twórców wywęszy trend. Najpewniej zobaczymy także takie grafiki w wielu innych miejscach w internecie – społeczność Samsunga jest na tyle rozbudowana, że potrafi namierzyć wiele podobnych tapet. Nie wiadomo, czy producent planuje wydać specjalne grafiki przygotowane wspólnie z Disneyem, tak jak było w przypadku Galaxy S10+, ale byłby to miły gest.

Tędy przejdziecie na stronę motywów Samsunga (ale tylko z telefonu).

Przedsprzedaż Samsunga Galaxy Note 10

Trzeba przypomnieć, że dzisiaj mamy ostatnią szansę na zdobycie Galaxy Note 10 i Note 10+ w przedsprzedaży. Osoby, które zamówią nowego Notatnika do końca dnia, będą mogły skorzystać ze specjalnej oferty Samsung Odkup. Zgodnie z promocją, odsprzedając w rozliczeniu stary smartfon, zyskamy kod zwiększający jego wycenę o 400 złotych. Im szybciej to, zrobimy, tym lepiej – nowego Note’a trzeba aktywować (mamy czas do 8 września 2019 roku) i wygenerować kod w aplikacji Samsung Members, a następnie wycenić i odsprzedać stary telefon za pośrednictwem strony wycena.samsung.pl.

Przedsprzedaż prowadzona jest na przykład w sklepie Media Expert, jakby co ;)

Samsung Galaxy Note 10 i Galaxy Note 10+. Dwa rozmiary i magiczny rysik (pierwsze wrażenia)

źródło: Sammobile