Tanie tablety AndyPad i AndyPad Pro zawitały do Europy - Tabletowo.pl

Tanie tablety AndyPad i AndyPad Pro zawitały do Europy

Dołącz do dyskusji 0

Tabletowo.pl Tanie tablety AndyPad i AndyPad Pro zawitały do Europy Nowości

AndyPad i AndyPad Pro, tanie tablety rodem z Wielkiej Brytanii, dostępne są już w większości krajów Europy. Oba urządzenia pojawiły się na oficjalnej stronie producenta w cenach odpowiednio 129£ za AndyPad z pamięcią 8GB oraz 179£ za AndyPad Pro oferujący 16GB pamięci, wideokamerę, aparat cyfrowy i pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Tablety wyposażono w 7-calowe wyświetlacze (ekran tańszego AndyPada wykonano w technologii oporowej i ma on rozdzielczość 800 x 480 pikseli), system operacyjny Google Android Gignerbread i akumulator pozwalający na około 6 godzin pracy.

Modele z serii AndyPad wydają się być najbardziej odpowiednim wyborem dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z systemem Android. Ich zakupu można dokonać na oficjalnej stronie internetowej producenta. Jeżeli jeszcze nie podjęliście decyzji, poniższe wideo rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące działania tabletów AndyPad.

via Endgadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona