Talisman: Digital Edition teraz również w Google Play | Tabletowo.pl

Talisman: Digital Edition teraz również w Google Play

Dołącz do dyskusji 0

Pierwsza wersja gry planszowej Talisman trafiła do sprzedaży ponad trzydzieści lat temu. Od tego czasu tytuł ten zdążył dorobić się kilku różnych wcieleń, zarówno mniej, jak i bardziej oficjalnych. Najnowsze z nich, noszące nazwę Talisman: Digital Edition, pojawiło się dziś w Google Play.

Cyfrowe wcielenie gry pozwala nam zmierzyć się zarówno z przeciwnikami sterowanymi przez komputer, jak i żywymi graczami. W jednej rozgrywce udział wziąć mogą maksymalnie cztery osoby, grające za pośrednictwem internetu lub siedzące wspólnie przy jednym tablecie. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku wydanej kilka miesięcy temu wersji na iPada, produkcja, którą znajdziemy w sklepie z aplikacjami Google Play, oparta jest na czwartej edycji planszówki. Oznacza to, że osoby, które nabędą ten tytuł kierowane wspomnieniami o szalenie popularnej niegdyś w naszym kraju pierwszej edycji, będą musiały nieco odświeżyć sobie znajomość zasad. Gra oferuje też dostęp do płatnych dodatków, wzbogacających ją o nowe karty i postacie.

Gra Talisman: Digital Edition dostępna jest do nabycia w internetowych sklepach z aplikacjami App Store (5,99 euro) i Google Play (25,24 zł).

 

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona