Tales from the Borderlands już dostępne w App Store | Tabletowo.pl

Tales from the Borderlands już dostępne w App Store

Dołącz do dyskusji 0

Borderlands to popularna seria strzelanek, znana głównie za sprawą nietuzinkowego klimatu i specyficznej, komiksowej stylistyki graficznej. Teraz cykl ten doczekał się spin-offu w postaci interaktywnej opowieści autorstwa Telltale Games.

Fabuła gry skupia się na losach dwójki bohaterów, Rhysa i Fiony, którzy kierowani ambicjami i chęcią łatwego zarobku wplątali się w niezłe kłopoty. Wyplątanie się z nich będzie oczywiście zadaniem gracza, którego rola, jak to zwykle bywa w przypadku gier studia Telltale, ograniczy się do prowadzenia dialogów, podejmowania decyzji i pokonywania prostych sekwencji zręcznościowych. Na naszej drodze staną między innymi pustynni bandyci, gangsterzy, łowcy skarbów i korporacja Hyperion. Wszystko to podane zostało w oprawie graficznej stanowiącej ciekawy miks pomiędzy stylem charakterystycznym dla Telltale Games (który objawia się tu głównie w wyglądzie bohaterów), a tym co znamy z głównego nurtu serii Borderlands.

Gra Tales from the Borderlands dostępna jest do nabycia w App Store, gdzie kosztuje obecnie 4,49 euro. Warto jednak pamiętać o tym, że produkcja ta, podobnie jak niemal wszystkie tytuły od Telltale Games, podzielona została na odcinki. Pozostałe cztery epizody pojawią się w niedalekiej przyszłości i będą dostępne do nabycia wewnątrz gry. Wersja na tablety z systemem Android powinna pojawić się już niedługo.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona