mx player

Taka promocja, że aż zal nie skorzystać – MX Player Pro można kupić teraz za grosze. Dosłownie!

Jakiś czas informowałem Was o tym, że do MX Player’a przywrócono obsługę kodeka AC-3. Dzięki temu można znowu (po trzech latach) wygodnie oglądać filmy z dźwiękiem Dolby. Jednak w tym wpisie wspomniałem też o jednej, bardzo poważnej „wadzie” tej aplikacji – dosyć wysokiej cenie wersji Pro. Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że chyba ktoś z ekipy J2 Interactive przeczytał mój artykuł i postanowił ją na jakiś czas obniżyć. Oczywiście żartuję, ale prawda jest taka, że program można kupić aktualnie za grosze. Aż żal nie brać!

MX Player swego czasu był najlepszym odtwarzaczem multimediów na Androida. Dzięki niemu dało się obejrzeć niemalże każdy film. Niestety, przez problemy prawne z Dolby, studio J2 Interactive musiało usunąć obsługę AC-3 ze swojego produktu, przez co większość nagrań nie miała dźwięku. Jednak jakiś czas temu Dolby straciło prawa do tego kodeku, dzięki temu przywrócono jego obsługę do aplikacji.

Kiedy Was o tym informowałem, to wspomniałem też przy okazji o bardzo wysokiej cenie wersji Pro. 26 złotych za samo usunięcie reklam to stanowczo za dużo. Z tego też powodu czekałem na jakąś promocję. I się doczekałem.

Pojawiła się ona właśnie dzisiaj i będzie trwać jeszcze przez następne 7 dni. Cenę z 26 złotych zmniejszono do… 50 groszy! Właśnie takiej przeceny oczekiwałem. Czy warto zakupić wersję Pro? Oczywiście, że tak. Usuwa ona reklamy z całego programu, ale także wspiera rozwój odtwarzacza, a to jest bardzo ważne. Malutkim minusem tejże wersji jest to, że jest to osobny program, a nie nakładka na standardowego MX Player’a, co oznacza, że najpierw musimy usunąć wersję darmową, a następnie zainstalować wersję rozszerzoną.

Aby zakupić i pobrać MX Player Pro wystarczy kliknąć w ten link lub odszukać aplikację w Sklepie Play – znajduje się ona w sekcji Okazja tygodnia. Nie wiem jak Wy, ale ja zmykam oglądać nowy odcinek Better Call Saul :).