Tak wygląda Xiaomi Mi 5s z podwójnym aparatem - Tabletowo.pl

Tak wygląda Xiaomi Mi 5s z podwójnym aparatem

Dołącz do dyskusji 0

Do internetu wyciekły rendery przygotowywanego przez Xiaomi smartfonu Mi 5s. Tegoroczny następca Mi 5 będzie wyposażony w podwójną kamerę. Znajdzie się też kilka innych nowości.

Mi 5s będzie najprawdopodobniej miał 5,5-calowy ekran Full HD, a do tego wcześniejsze przecieki sugerują, że zostanie wyposażony w 6 GB pamięci RAM. Smartfon będzie oferował jeszcze czytnik linii papilarnych, technologię Force Touch znaną z iPhone’a 6s oraz podwójną tylną kamerę.

Tak przynajmniej sugerują ostatnie rendery Xiaomi Mi 5s, które przedostały się do sieci. Na zdjęciu notabene widzimy czarną wersję smartfonu – bez wątpienia będą też inne rozwiązania kolorystyczne. Opcja z podwójną kamerą wydaje się bardzo prawdopodobna – nawet, jeżeli rendery są nieprawdziwe. Jakiś czas temu Xiaomi zamówiło podwójne aparaty od Samsunga.

Tabletowo.pl Tak wygląda Xiaomi Mi 5s z podwójnym aparatem Chińskie Nowości Plotki / Przecieki Xiaomi

Więcej szczegółów na temat Xiaomi Mi 5s nie znamy. Nie jest też wiadome, kiedy smartfon pojawi się w sprzedaży. Xiaomi Mi 5 został zaprezentowany pod koniec lutego tego roku. Można oczekiwać, że chiński producent nie będzie się spieszył z szybkim wprowadzeniem jego następcy na rynek

Źródło: GizmoChina

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Nowy system komentarzy? Zobacz co się zmieniło.
Mediaexpert - extra rabaty!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona