Tak wygląda Smart Glow w Samsung Galaxy J2 | Tabletowo.pl

Tak wygląda Smart Glow w Samsung Galaxy J2

Dołącz do dyskusji 0

Do internetu wyciekły pierwsze zdjęcia nowego rozwiązania i zarazem systemu powiadomień – Smart Glow firmy Samsung. Świecący pierścień wokół tylnej kamery widzimy w nowej wersji smartfonu Galaxy J2.

Na temat technologii Smart Glow pisaliśmy już kilkakrotnie na łamach Tabletowo. W skrócie, jest to pierścień zbudowany z diod LED, który otacza kamerę na tylnej obudowie smartfonu. Jego zadaniem jest za pomocą różnokolorowego oświetlenia informować użytkownika o nieodebranych połączeniach, wiadomościach e-mail, itp. Działanie Smart Glow najprawdopodobniej będzie można konfigurować.

Dotychczas wygląd Smart Glow mogliśmy sobie tylko wyobrazić na postawie rysunków patentowych złożonych przez Samsunga. Teraz jednak do internetu przedostały się rendery telefonu Galaxy J2 w wersji 2016. Widać na nich bardzo wyraźnie pierścień Smart Glow.

Na początek Samsung ograniczy rozwiązanie tylko do smartfonów J2, natomiast możliwe, że na początku przyszłego roku pojawią się inne urządzenia ze Smart Glow. Zapewne dużo będzie zależało od przyjęcia technologii przez klientów koreańskiego producenta. Myślicie, że takie rozwiązanie sprawdzi się w codziennym użyciu?

Źródło: SamMobile

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona