Tak wygląda prototyp iPhone’a 7? | Tabletowo.pl

Tak wygląda prototyp iPhone’a 7?

Dołącz do dyskusji 0

Ciekawostka, za to zdradzająca nieco kulisy powstawania kolejnych telefonów firmy Apple. Do internetu wyciekło nagranie domniemanego prototypu iPhone’a 7. Zobaczcie, jak smartfon, który niedługo będzie miał swoją premierę, prezentuje się w całej okazałości.

26-sekundowe wideo pochodzi z Chin i pokazuje podstawową wersję iPhone’a 7, który zostanie zaprezentowany przez Tima Cooka najprawdopodobniej na początku września tego roku. Nie jest to finalny produkt, ale prototyp, co sugerują zainstalowane narzędzia i aplikacje używane w firmie Apple.

Nie należy zatem sugerować się wyglądem OS – to tylko wersja systemu dostosowana do testów urządzenia. Co zaś się tyczy wyglądu iPhone’a 7 pokazanego na wideo – zapewne tak właśnie będzie wyglądał finalny produkt. Zresztą, nie odbiega on w żaden sposób od tego, co dotychczas wiemy z przecieków. iPhone 7 jest bardzo podobny do swojego poprzednika, ma za to inaczej rozmieszczone taśmy antenowe. Na klipie nie widać, czy smartfon ma czy nie ma wyjścia na słuchawki przewodowe.

Pojawiły się też informacje, że iPhone 7 będzie miał swoją premierę nieco wcześniej, niż dotychczasowo prognozowano. A zatem, nie po 12 września, tylko szóstego lub siódmego dnia tego miesiąca. Przedsprzedaż miałaby ruszyć dziewiątego września, a pierwsze dostawy iPhone’a 7 – od 16 września.

Źródło: BGR

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona