Tak wygląda „bardziej sportowy” Huawei Watch 2 | Tabletowo.pl

Tak wygląda „bardziej sportowy” Huawei Watch 2

Dołącz do dyskusji 0

Konferencja Huawei, na której zobaczymy flagowe P10 i P10 Plus oraz Watch 2, zaplanowana jest na najbliższą niedzielę, 26 lutego. My jednak już teraz wiemy bardzo dużo na temat całej trójki urządzeń (a nawet i czwórki, jeżeli Chińczycy przywiozą do Barcelony również P10 Lite). Tym razem następca Huawei Watch odkrywa przed nami kolejne tajemnice.

Miesiąc temu, z zaufanego źródła, dostaliśmy informację, że Huawei Watch 2 ma mieć „bardziej sportowy” design oraz zaoferować łączność LTE. Teraz mamy okazję się przekonać na własne oczy, co autor miał na myśli. W sieci pojawiły się bowiem grafiki, przedstawiające nadchodzący smartwatch chińskiego producenta.

Nie da się ukryć – w porównaniu z Huawei Watch pierwszej generacji zmiana jest ogromna. Już na pierwszy rzut oka widać bowiem, że jest to „sportowy” zegarek. Osobiście nie jestem fanem takiej stylistyki, ale na pewno znajdą się entuzjaści tego designu, ponieważ bez dwóch zdań urządzenie prezentuje się naprawdę ładnie i – mimo wszystko – elegancko.

Huawei Watch 2

Jednocześnie dostajemy też potwierdzenie, że Huawei Watch 2 zaoferuje pulsometr oraz łączność komórkową. Świetną decyzją (z naszego punktu widzenia) jest to, że producent nie zdecydował się na embedded SIM (e-SIM), a na „klasyczny” slot na kartę (nano) SIM. Oznacza to, że w Polsce użytkownicy również zrobią z tego użytek – tak samo, jak w przypadku LG Watch Urbane 2. Zobaczymy jednak, czy do nas także trafi wersja 3G, czy może – jak na inne rynki – LTE.

Huawei Watch 2

Źródło: VentureBeat

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona