Tak wygląda 7-calowy Asus ME172V. Zaskoczeni? - Tabletowo.pl

Tak wygląda 7-calowy Asus ME172V. Zaskoczeni?

Tabletowo.pl Tak wygląda 7-calowy Asus ME172V. Zaskoczeni? Asus Plotki / Przecieki

Plotka bez wyraźnego, namacalnego dowodu jest tylko plotką. Od dłuższego czasu dochodziły nas słuchy o Asusie ME172V, którego pierwsze ślady pojawiły się w wynikach testów wydajnościowych. Wiemy, że jest to urządzenie budżetowe mogą pochwalić się 7-calowym, pojemnościowym ekranem dotykowym o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, dwurdzeniowym procesorem VIA WM8950 z układem graficznym Mali-400, 1GB RAM, systemem Android 4.1 Jelly Bean, kamerą internetową 1,3 Mpix, akumulatorem 4270 mAh, 16GB oraz opcjonalny modem 3G.

Asus ME172V jest bratem bliźniakiem niezwykle popularnego tabletu Google Nexus 7 (także produkowanego przez Asusa). Jak wynika ze zdjęcia opublikowanego na łamach portalu Engagdet, ME172V będzie sprzedawany w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Podczas gdy jego tylny panel jest pokryty gumowanym, antypoślizgowym materiałem, przedni wypełnia ciemna ramka i błyszczące szkło chroniące 7-calowy wyświetlacz. Ponieważ Asus ME172 najprawdopodobniej trafi na rynki afrykański, gdzie cena ma bardzo duży wpływ na sukces urządzenia, wątpimy, by producent zdecydował się na zastosowanie odpornego na zadrapania tworzywa Gorilla Glass.

Jeżeli jeszcze nie macie dość plotek, mamy dla Was garść informacji o innym tablecie Asusa – ME371MG. Według serwisu Notebook Italia, będzie to „dachówka” wyposażona w ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, procesor Intel Atom Z2420 taktowany zegarem 1,2 GHz, 1GB RAM, 3G, 16GB pamięci wewnętrznej oraz cenę 129-149 euro. O prawdziwości dzisiejszych rewelacji przekonamy się niebawem. Targi CES i MWC za pasem – jest na co czekać!

via Engadget

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona