Tak może wyglądać HTC One Tablet (aktualizacja: niestety nie) | Tabletowo.pl

Tak może wyglądać HTC One Tablet (aktualizacja: niestety nie)

Dołącz do dyskusji 0

Debiut HTC na rynku tabletów internetowych okazał się porażką równie spektakularną, co upadek mitologicznego Ikara. 7-calowy HTC Flyer był urządzeniem zbyt drogim, by konkurować z coraz tańszymi produktami konkurencji. Nie uratował go przyjemny w obsłudze system operacyjny, atrakcyjne wzornictwo i wielofunkcyjny rysik. HTC sparzyło się i wycofało na przeszło dwa lata. Od czasu do czasu do sieci trafiały pogłoski o trwających pracach nad nowym tabletem mającym oznaczać wielki powrót tajwańskiego koncernu, lecz cichły równie szybko, co się pojawiały. Czy tym razem będzie inaczej?

Kilka godzin temu światło dzienne ujrzała fotografia przedstawiająca urządzenie mogące być niezapowiedzianym tabletem HTC. Trudno je jednoznacznie sklasyfikować, ponieważ wyglądem przypomina potężnie rozciągnięty smartfon HTC One. Na pewno nie jest to tablet o wzornictwie, do jakiego jesteśmy przyzwyczajeni. Dużemu, 7,9- lub 8-calowemu ekranowi towarzyszy srebrna, charakterystyczna dla serii One ramka mieszcząca obiektyw kamery do wideorozmów oraz osiem rzędów otworów, pod którymi najprawdopodobniej kryją się głośniki stereo. Nie ma śladu logo producenta i dotykowych przycisków funkcyjnych.

Tajemnicze urządzenie może być zarówno nowym HTC One Tablet, jak i jednym z prototypów tabletofonu HTC One Max. Skoro pojawiła się jedna fotografia, publikacja kolejnych jest jedynie kwestią czasu. Dopóki nie zobaczę tabletu i telefonu uchwyconych na jednym zdjęciu, nie uwierzę, że HTC pracuje nad czymś tak… niecodziennym i nienaturalnym.

Aktualizacja:

Jak słusznie stwierdził Tompir, przedstawiony na zdjęciu tablet to chiński twór o nazwie Ramos K1. Kreatywność producentów ze Wschodu nie zna granic… lub wręcz odwrotnie.

via Phone Arena

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona