Tak może wyglądać 6,5-calowy iPhone. Stylistycznej rewolucji raczej nie będzie

6,5-calowy iPhone 2018 (fot. @OnLeaks @MySmartPrice)

Wszyscy fani Apple z niecierpliwością wyczekują informacji dotyczących jesiennej premiery nowych iPhone’ów. Wiadomo już, że światło dzienne ujrzą trzy słuchawki – jedna tańsza i dwie z nieco wyższej półki. Wczoraj uraczyliśmy Was informacjami dotyczącymi tej pierwszej. Dziś czas przyjrzeć się urządzeniu o przekątnej ekranu 6,5-cala. Gotowi?

Niedługo minie rok od momentu rynkowego debiutu iPhone’a X. Jego wygląd już od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji. Urządzenie jednak stało się pewnym wzorcem, jeśli chodzi o wizualny styl smartfona do tego stopnia, że niektórzy producenci niebezpiecznie kopiują takie wzornictwo (np. Xiaomi w modelu Mi 8). Dziś uroda iPhone’a X, z notchem w roli głównej, już tak nie szokuje. Wszyscy fani Apple wręcz spodziewają się, że nadchodzące smartfony od Apple nadal będą wpisywały się w zapoczątkowany przez zeszłorocznego flagowca trend. I na to też wskazują pierwsze przecieki.

Reklama

https://www.tabletowo.pl/2017/11/18/recenzja-test-iphone-x/

Nowość od Apple (będąca najprawdopodobniej wersją Plus nadchodzącego iPhone’a) zaoferuje użytkownikom ekran o przekątnej 6,5″ (mówi się jednak także o przekątnej 6,3″) z notchem. Najprawdopodobniej będzie to panel OLED. Front urządzenia zaoferuje ponadto dostęp do głośnika rozmów, kamerki oraz najważniejszych czujników. Plecki smartfona mają być do bólu klasyczne – to niemal wierna kopia tych znanych nam z iPhone’a X. Mamy więc podwójny aparat z diodą doświetlającą oraz szklaną konstrukcję z metalową ramką. W nowym iPhonie nie uświadczymy czytnika linii papilarnych, bowiem Apple nadal stawia na funkcję Face ID.

Obudowa nowego iPhone’a w wersji Plus ma mieć wymiary 157,5 x 77,4 × 7,7 mm (9,1 mm wraz z wypustką aparatu). Na jego pokładzie nie uświadczymy gniazda słuchawkowego, ale do takiego stanu rzeczy Apple zdążyło nas już przyzwyczaić. Podsumowując w kilku słowach – nadchodzący iPhone (9?) Plus wizualnie nie będzie na pierwszy rzut oka urządzeniem rewolucyjnym, a raczej ewolucją idei, do której koncern z Cupertino co jakiś czas dokłada pewne dyskretne nowości.

https://www.tabletowo.pl/2018/06/01/iphone-6-1-2018-rendery-wyglad-dostepnosc-kiedy-w-sprzedazy/

Nowy, największy iPhone, może się podobać. Klasyczna stylistyka w połączeniu z pieczołowitym wykonaniem i materiałami klasy premium na pewno zdobędą serca milionów użytkowników starszych wersji flagowca od Apple. W końcu po co zmieniać drastycznie coś, co tak naprawdę sprzedaje się świetnie, prawda?

Nie ma jeszcze informacji odnośnie szczegółowej specyfikacji technicznej nowego iPhone’a. Możemy się jednak spodziewać. że Apple zastosuje tutaj podzespoły z najwyższej półki. Z wydajnością pracy nie powinniśmy więc mieć najmniejszych problemów – jak to we wszystkich iPhonach. Poniżej prezentujemy Wam urządzenie na szczegółowych, wstępnych renderach.

Źródło: @OnLeaks przez mysmartprice.com