Tak będzie wyglądał Vivo X7 17

Tak będzie wyglądał Vivo X7

Pamiętacie telefon Vivo Xshot z 2014 roku? Wygląda na to, że szykuje się jego następca. Wiemy już, jak będzie wyglądał Vivo X7.

Minęło już trochę czasu od ukazania się Vivo Xshot. Teraz firma odpowiedzialna za stworzenie smartfonu przygotowuje kolejne jego wydanie. Nie będzie to jednak bezpośredni następca smartfonu z 2014 roku, a raczej urządzenie nawiązujące do poprzednika.

Do internetu wyciekły też zdjęcia przedniej obudowy Vivo X7, prezentujące dość klasyczny, standardowy wygląd – całkiem podobny do Vivo Xshot. Widać też wyraźne nawiązania do takich telefonów, jak Oppo R9 czy OnePlus 3. Zresztą, wszystkie te modele mają tą samą matkę, czyli chińską korporację BBK Electronics Corporation.

Jak dotąd nie znamy ani specyfikacji przygotowywanego urządzenia, ani tym bardziej jego ceny czy daty wprowadzenia na rynek. Spekuluje się natomiast, że telefon może trafić do sprzedaży lub tylko mieć swoją premierę już pod koniec czerwca. Można się natomiast spodziewać, że kolejne informacje na temat Vivo X7 zaczną się pojawiać w kolejnych tygodniach.

Źródło: GizChina