Tak będzie wyglądał Surface Phone? | Tabletowo.pl

Tak będzie wyglądał Surface Phone?

Dołącz do dyskusji 0

Wyciekły szczegółowe informacje na temat oczekiwanego przez wielu smartfonu Surface Phone firmy Microsoft. Premiera w przyszłym roku, 3 GB pamięci RAM i wiele innych ciekawych informacji.

Surface Phone to już niemal mit. Oczekiwany przez fanów Microsoftu smartfon, który nie wiadomo kiedy i czy w ogóle się pojawi. Otóż, nowe doniesienia wskazują na to, że się pojawi. Co więcej, wyciekły rendery telefonu. Przejdźmy jednak do szczegółów.

Według informacji, które znalazły się na chińskim mikroblogu Weibo, Surface Phone będzie w wersji podstawowej wyposażony w 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, a do tego procesor Snapdragon 830. Surface Phone ma pojawić się w trzech wariantach:

  • wariant pierwszy – 3 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej
  • wariant drugi – 6 GB RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej
  • wariant trzeci – 8 GB RAM, 500 GB pamięci wewnętrznej

Zwłaszcza ostatnia opcja wydaje się dzisiaj niesamowitym pomysłem. Niestety, na dzień dzisiejszy byłaby też bardzo trudna do wdrożenia ze względów technicznych. Nie ma jeszcze mobilnych wersji 8 GB pamięci RAM.

microsoft-surface-phone2

Kiedy Surface Phone pojawi się na rynku? Przewiduje się, że nie wcześniej niż w pierwszym kwartale 2017. Cena za telefon, o jakiej się mówi, to około 914 dolarów. Natomiast z renderów, jakie wyciekły do internetu, możemy wnioskować, że podobnie jak tablet Surface, również smartfon Microsoftu pojawi się razem z dodatkową doczepianą klawiaturą. Widać też port USB typu C oraz standardowe wejście na słuchawki.

Na koniec jeszcze jedna plotka. Podobno telefon ma być wyposażony a 20-megapikselowy aparat ze szkłami Carl Zeissa. Zdecydowanie jest na co czekać.

Źródło: MobiPicker

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona