Tak będą wyglądać nowe zegarki Google? | Tabletowo.pl

Tak będą wyglądać nowe zegarki Google?

Dołącz do dyskusji 0

Jakiś czas temu pisałem, że szykują się smartwatche Nexus. Google pracuje nad własnymi inteligentnymi zegarkami, które staną się tym, czym na rynku smartfonów Nexusy. Są już pierwsze rendery prezentujące, jak urządzenia Google mogą wyglądać.

Google ma pracować nad dwoma modelami smartwatchy. Jeden będzie większy, drugi nieco mniejszy. Pierwszy – bardziej pro, drugi – tańszy i dostosowany do mniejszych wymagań użytkowników. Czyli mniej więcej tak samo, jak ze smartfonami Nexus, które w tym roku pokaże Google.

Tymczasem do sieci dostały się rendery prezentujące, jak mogą wyglądać oba smartwatche działające dzięki systemowi Android Wear. Po lewej stronie widzimy wizualizację większego urządzenia („Pro” albo Angelfish), po prawej zaś zegarek o nazwie kodowej Smartfish.

Nadal nie wiadomo, jak zegarki będą się nazywać. Chodzą słuchy, że mogą nosić nazwę Nexus, Pixel, a nawet po prostu Google Watch. Nie wiadomo też, kiedy zegarki miałyby się pojawić na rynku. Mówi się, że mogłyby być zaprezentowane z nowymi smartfonami Nexus – jako dodatkowe urządzenie. Nie wiadomo też na razie nic na temat ceny zegarków.

Źródło: Android Police

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona