Tajemniczy tablet OGT Mobile | Tabletowo.pl

Tajemniczy tablet OGT Mobile

Dołącz do dyskusji 0

Ostatnio rynek przeżywa istny wysyp tabletów, każda firma produkująca urządzenia elektroniczne poczuwa się do posiadania przynajmniej jednego modelu w swojej ofercie. Nowopowstała firma OGT Mobile zamierza wkroczyć na rynek ze swoim tajemniczym tabletem o którym nie wiadomo właściwie nic.

Strona internetowa producenta kusi nas zapowiedzią urządzenia, reklamuje je słowami „What you thought was the best, is about to get better” („To, o czym myślałeś, że jest najlepsze, niedługo stanie się jeszcze lepsze”). To wielkie słowa jak na firmę, która ma dopiero zadebiutować na rynku. Jesteście ciekawi, czym jest tajemniczy tablet OGT Mobile? Do sieci wyciekły pierwsze jego zdjęcia. Urządzenie wygląda co najmniej obiecująco.

Pierwsze zdjęcie przedstawia urządzenie w całej okazałości: rzuca się w oczy, że jest niebywale cienkie i zgrabne, designem wyraźnie nawiązujące do iPada. Na dolnej krawędzi znajdują się dotykowe ikony przycisków, charakterystyczne dla urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Android. Nad ekranem widnieje oczko kamery do wideorozmów, nie można jednak tego potwierdzić ze względu na słąbą jakość i rozdzielczość zdjęcia. Rzuca się natomiast w oczy, że tablet z założenia jest przystosowany do obsługi w trybie poziomym. Wskazuje na to pozycja gniazda USB, które znajduje się na lewej ściance.

Na drugiej fotografii widać, że tablet jest wyposażony w sloty kart pamięci MicroSD oraz SIM (co sugeruje obsługę standardów HSPA/LTE).

Według informacji od producenta, tablet ma zostać zeprezentowany wkrótce. Czy tak będzie? Przekonamy się. Czekamy z niecierpliwością na dokładne specyfikacje urządzenia, które, jak mamy nadzieję, pojawią się w nadchodzacych tygodniach.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona